خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 354135
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۲ - ۱۷:۲۹
آقای هاشمی رفسنجانی زمانی عزیز است که در مسیر انقلاب قدم بردارد
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: اگر تبعیت در کشور از ولی فقیه وجود نداشته باشد به طور قطع نسب‌ها و مقام‌ها هم بی ارزش جلوه می‌کند، آقای هاشمی زمانی عزیز هستند که در مسیر انقلاب قدم بردارد.
حسین شریعتمداری  آقای هاشمی رفسنجانی زمانی عزیز است که در مسیر انقلاب قدم بردارد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

 به گزارش سرویس گیشه جام نیوز به نقل از تسنیم ، حسین شریعتمداری ظهر امروز در دانشگاه تربیت معلم شهید بهشتی مشهد، اظهار کرد: نقشه راهی که رهبر معظم انقلاب یادآور شده‌اند بدین معنی است که اگر کسی این نقشه را در اختیار داشته باشد حتی در آخرین ساعات شب عاشورا هم می‌تواند به اردوگاه امام حسین (ع) ملحق شود ما باید تصویری مناسب از نقطه ظهور و مختصات آن به دست بیاوریم.

 

وی افزود: اگر ندانیم که کجا هستیم و به کدام مسیر می رویم دیگر نمی‌توانیم ببینیم که دشمن در کجای کار قرار گرفته است.

 

شریعتمداری بیان کرد: تمام هیاهوی دشمن بر این است که گوهر نابی را که همان جایگاه رفیع ما در میان کشورهای جهان است را قدر ندانیم و آن را پایمال کند.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان تصریح کرد: درگیری آمریکا و روسیه، درگیری بعد از موجویت آنهاست، آنها موجویت یکدیگر را پذیرفته‌اند ولی درگیری ما با نظام سلطه درگیری ماهوی است و بدین معنی است که موجودیت نظام سلطه با ما در تعارض  است، که ممکن است میدان‌های درگیری عوض شده باشد اما دعوا و درگیری همچنان پابرجاست.

 

وی خاطرنشان کرد: باید بدانیم که در کجای میدان ایستاده‌ایم و باید حضور خود را فریاد بزنیم و حزب الله هم وظیفه دارد این عمل را انجام دهد، به طور قطع بلند شدن پرچم ندای حق منجر به این می‌شود که عده زیادی که جرات فریاد زدن را از خود سلب می‌کنند به زیر این پرچم رهنمون شوند، نباید گذاشت که این پرچم در دست کسانی قرار گیرد که چهره دیگری از شرایط را نشان دهند.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان تصریح کرد:مسئله برد برد یعنی چه؟ این جنگ، جنگ تابلوها است، آیا باید با کسانی‌ که از ملت ایران دزدی کرده‌اند معامله برد-برد کنیم؟ مبادا زیر تابلو برد- برد دشمن تبدیل به رقیب و رقیب را به شریک تبدیل کنند این تابلو را باید تا آخرین لحظات بالا نگه داشت.

 

شریعتمداری تاکید کرد: دشمن دارد از دارایی خود ما علیه خودمان استفاده می‌کند. دولت بخشی از نظام است نه کل نظام، البته همه قوه‌ها همین‌گونه هستند. ما در جایگاه رفیعی هستیم بحرانی در کشور وجود ندارد ولی باید به شدت مراقب بود چرا که رخنه‌ای که رهبر معظم انقلاب یادآور شدند می‌تواند از بی خبری و یا تنبلی ما روی دهد،‌عده‌ای می‌گویند که جنگ تمام شده است ولی این غلط است چراکه جنگ همچنان ادامه دارد.

 

وی گفت: تیم مذاکره کننده هسته‌ای ما از فرزندان همین انقلاب هستند و به طور قطع خیانت نمی‌کند اما ممکن است که آنها را فریب دهند که یکی از این فریب‌ها و عدم صداقت تیم ما را می‌توان در مکالمه تلفنی روحانی با اوباما و یا مذاکرات طولانی مدت ظریف با جان کری دید.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان در رابطه با فراخوان کشف حجاب سراسری در تاریخ یکم تیر ماه اظهار کرد: دشمن می‌خواهد این موضوع را بزرگ جلوه دهد که بلافاصله توانست کمپین‌های مختلفی را در این زمینه راه اندازی کند، این اعمال ادعایی بیش نیست، نگاه افراد اصلی با نگاه نظام در مسئله فرهنگ تفاوت دارد ولی وقتی می‌بینیم که فردی اشتباه را تکرار کرد، دیگر خطا اتفاق نیفتاده بلکه خبط کرده است.

 

وی بیان کرد: اصحاب فتنه باید مرزبندی خود را مشخص کنند فتنه گران و سران فتنه وطن فروشانی بیش نبودند و هنوز هم شاهد هستیم که دست از نظر خود نکشیده‌اند و هنوز هم تصور می‌کنند معبری برای سوء استفاده از منابع باز است، ولی باید این را دانست که سوء استفاه از حزب الله امکان پذیر نیست و آنها روز حادثه در صحنه حاضر و شاهد هستند.

 

آموزه‌های اسلام خود عین اعتدال است

 

شریعتمداری گفت: اعتدال را قبول داریم ولی خاتمی در سال آخر دوران رئیس جمهوری خود این مسئله را بیان کرد که باید اصلاحات را تعریف کنیم، حال این سئوال پیش می آید که آن هشت سال پس چه عملی انجام می‌دادید؟!

 

وی افزود: آموزه‌های اسلام خود عین اعتدال است چون در اسلام روح میانه روی و اعتدال وجود دارد.

 

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: جریانی که خیلی عجله دارد یقینا عمر خود را کوتاه می‌داند، اینکه در دانشگاه‌ها دارند به سرعت مدیر عوض می‌کنند به خاطر این است که می‌دانند زیر پایشان خالی است و عمر کوتاهی دارند به طور قطع اگر از الان هوشیار باشیم می‌توانیم حریف را بسوزانیم.

 

شریعتمداری تصریح کرد: برخی عمدا بر اصولگرایی و اصلاح‌طلبی دامن می‌زنند تا بگویند در این وسط چیزی به نام اعتدال وجود دارد، گاهی اوقات نام بردن جریان چپی و راستی بسیار ناگوار جلوه می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر تبعیت در کشور از ولی فقیه وجود نداشته باشد به طور قطع نسب‌ها و مقام‌ها هم بی ارزش جلوه می‌کند، آقای هاشمی زمانی عزیز هستند که در مسیر انقلاب قدم بردارند.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: اصلاح طلبان و کارگزاران بدون بلیت سوار قطار اعتدال شده‌اند آنها می‌خواهند روحانی را که عقبه منسجمی از خود ندارد را به نام خود مصادره کنند بنابراین این میدان نمی‌تواند آرام باشد چراکه در زیر این پست‌ها و مقام‌ها امواج در رفت و آمد هستند.

 

شریعتمداری تاکید کرد: اصلی ترین معیار و ملاک در دست ما ملاک وجودی ولی امرمان است به طور قطع اگر ایشان نبودند این انقلاب و نظام از دست می‌رفت و بدون شک ملاک همه ما ایشان هستند و باید یادآور شد که به هرکس به اندازه‌ای بها و احترام قائل می‌شویم که از ارزش‌ها و ملاک‌های ایشان پیروی کند.

 

 

1 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

تکبیر

پاسخ

۰

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top