خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 354153
نظرات: 17
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۲ - ۱۸:۲۳
حضور فرد هتاک به امام خمینی در مجمع تشخیص! + عکس
با وجود اینکه ابهامات زیادی در مورد اینگونه انتصابات در دانشگاه آزاد و دیگر نهادهای دولتی وجود دارد، تصاویر حاکی از حضور هراتی در یکی دیگر از نهادهای مهم کشوری است، نهادی به نام مجمع تشخیص مصلحت نظام!
هراتی حضور فرد هتاک به امام خمینی در مجمع تشخیص! + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
60% 40% بازدید

 

 به گزارش سرویس گیشه جام نیوز به نقل از مشرق،همین چند وقت پیش بود که سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد، "عبدالحسین هراتی" را به عنوان سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب کرد تا رسانه‌ها به بازخوانی سوابق و مواضع عبدالحسین هراتی بپردازند.

 

با انتشار سوابق و مواضع‌ وی علیه نظام جمهوری اسلامی، دانشگاه آزاد با قبول اشتباه در این انتصاب وی را از این مسئولیت برکنار کرد و بدون هیچ توضیح قانع کننده‌ای مبنی بر انتصاب چنین شخص شناسنامه داری در اهانت به امام و مسؤولین نظام، تقصیر را به گردن استعلام نهادهای امنیتی انداخت و نهادهای امنیتی نیز بدون هیچ پاسخی در رد یا تایید اظهارات طه هاشمی، ترجیح دادند گزینه سکوت را انتخاب کنند، لذا هنوز هیچ نهادی دلیل قانع کننده‌ای مبنی بر چرایی سپردن مسؤولیت به چنین شخصی را تبیین نکرده است!

 

با وجود اینکه ابهامات زیادی در مورد اینگونه انتصابات در دانشگاه آزاد و دیگر نهادهای دولتی وجود دارد، تصاویر حاکی از حضور هراتی در یکی دیگر از نهادهای مهم کشوری است، نهادی به نام مجمع تشخیص مصلحت نظام!

 

تصاویر منتشر شده از دیدار  هیات پارلمانی ایتالیا با هاشمی رفسنجانی نشان می‌دهد که فرد مذکور از افراد نزدیک و معتمد هاشمی است و در حلقه مشاوران و معتمدان ایشان جای دارد!

 

 

سناتور «اتئوره روزاتو» رییس گروه دوستی پارلمانی ایتالیا و ایران در مجلس سنای ایتالیا در روز دوشنبه "15 اردیبهشت‌ماه" با هاشمی رفسنجانی دیدار کرد و در این دیدار عبدالحسین هراتی در کنار دیگر مشاوران هاشمی رفسنجانی دیده می‌شود!

 

وجود هراتی در میان افراد مورد اعتماد هاشمی رفسنجانی سوالات زیادی را ایجاد می‌کند و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام باید پاسخ بدهد چرا افرادی را در کنار خود قرار می‌دهد که اهانت به امام خمینی (ره)، اتخاذ مواضع تند علیه نظام جمهوری اسلامی و اهانت به مراجع اعظام جزو لاینفک شناسنامه آنها است؟

 

    آیا هاشمی رفسنجانی نیز به مانند طه هاشمی از سابقه هراتی بی اطلاع است؟


    آیا هاشمی رفسنجانی از برکناری هراتی از دانشگاه آزاد اطلاعی ندارد؟


    چرا هاشمی رفسنجانی باوجود حضور در هیئت رییسه دانشگاه آزاد و اطلاع از افتضاح بوجود آمده در انتصاب هراتی، بازهم به دنبال نشان دادن وی در حلقه اول معتمدان خویش است؟


    با وجود انتشار خبر برکناری هراتی، چرا نهادهای امنیتی مانع از حضور چنین شخصی در نهاد مهمی همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی‌شوند؟


    آیا چنین رفتارهای متناقضی از سوی مسؤولین ارشد نظام اسلامی، سبب بی اعتماد شدن مردم به اشخاص متخلف و نظام اسلامی نمی‌شود؟


    چرا دیگر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به حضور چنین فردی در حلقه اول رییس مجمع هیچ عکس‌العملی از خود نشان نمی‌دهند و اعتراضی نمی‌کنند؟
 

 

17 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

ساکت شو

پاسخ

۰

۰

توبه در مسایل مملکتی مردوده

پاسخ

۱۱

۵

جام نیوز عزیز باسلام :
کار ازکار گزشته مردم به جز رهبری که جانمان فدایش انشاءالله ؛ بااین رفتارهای مسوءلین نسبت به آنها خوشبین نیستندوبه آنها امیدی هم نیست خدای تبارک وتعالی به حرمت این پیر فرزانه وخانواده های محترم شهدا وجانبازان وحرمت خود شهدا واین جانبازان عزیزی که هرازگاهی یکی ازآنها به طرف معشوق خود پروازمیکند این مملکت راحفظ کرده والا ... خیری درآنها نیست .
اعتبار وآبروی خودراازنظام میگیرند ودرآخر اگرجفانکنند خیری هم نمیرسانند وفقط مردم را بدبین میکنند.
جام نیوز عزیز ، فکرنکن من ناامید هستم واین حرفها راازروی ناامیدی ویاس میزنم؛؛ من یکی ازهمانهایی هستم که همسر خودراتنها کذاشت وسربند یاحسین برپیشانی بست وبه چیزی جز تکلیف وحفظ این نظام نیاندیشید.
جام نیوز عزیز ؛؛
تصور کن وقتی میبینی بهترین دوستانت دراثر ترکش ویاتیرمستقیم درکنارت پرپرمیشوند, قطع عضومیشوند چه حالی بهت دست میدهد،میبینی زن وبچه مردم هنگام بمباران اینطرف وآنطرف درحال فرار هستند مادر بدنبال بچه خودش وبچه ای بدنبال گمگشته خودش میگردد گویی که محشر شده است چه حالی بهت دست میدهد.
وقتی کارتمام شد وجام زهر رابدست عزیزترازجانت دادن چه حالی بهت دست میدهد.
وقتی میبینی چه بود وچه شد به کدام یک ازاینها بدبین نخواهی شد.
وقتی نمیتوانی ویاکاری ازدستت برنمیآید چه حالی بهت دست خواهد داد.
وقتی میبینی تقریبا همه درحال پوست اندازی هستند کسانی که زمانی ادعا داشتند وحرف اول رامیزدند چه حالی بهت دست میدهد به کدامیک خوشبین خواهی بود .
جام نیوز عزیز باورکن گاهی اوقات ازخداوند میخواهم مرگ مرازود رساند تانامردیی ها وخیانتهای این مسوءلین به ظاهر مسلمان چه درلباس .....رانبینم چون وقتی میبینم ملت با یک امیدی به اینهااطمینان میکنند بعد خنجر میخورند وکاری نمیتوانم انجام دهم غصه رادو چندان میکند.
من ایمیل خودم رامیگذارم این ایمیل روی کامنت بگذارید شاید وجدانی باشد و این کامنت راچاپ کنید .

خداوند مرگ مراقبل از مرگ رهبر ومرادم فرارساند

پاسخ

۶۹

۶۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top