خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 354250
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۳ - ۰۸:۳۰
عامل مرگ دلخراش طلبه جوان پای میز محاکمه
متهم قصد سوار کردن دختر جوانی را به زور داشت...
شهید خلیلی عامل مرگ دلخراش طلبه جوان پای میز محاکمه
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از ایران، عامل حمله مرگبار به طلبه جوان بزودی در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.


25 تیرماه سال 90 طلبه جوان به نام «علی خلیلی» در جریان نهی از منکر پسر جوانی به نام «احسان» با ضربه‌های چاقوی وی مجروح شد. وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد که در ابتدا چند بیمارستان از پذیرش او خودداری کردند.

 

تحقیقات در این زمینه نشان داد، متهم قصد سوار کردن دختر جوانی را به زور داشته که علی خلیلی با مشاهده این صحنه برای تذکر به سمت پسر جوان رفت اما با ضربه چاقو از ناحیه گردن مجروح شد. طلبه جوان ساعت 19 یکشنبه سوم فروردین سال 93 بر اثر بیماری طولانی پس از جراحات وارده، به‌کام مرگ فرو رفت. پس از شهادت ناهی از منکر، پرونده او برای رسیدگی در اختیار قاضی «سپیدنامه» بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

 

بازپرس جنایی به متخصصان پزشکی قانونی مأموریت داده با انجام معاینات تخصصی علت اصلی مرگ را مشخص کنند.  در ادامه رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: گزارش کارشناسی حاکی از این است که فوت شهید علی خلیلی با ضربه وارده به شاهرگ در حادثه سال ۹۰ مرتبط بوده است.

 

با تکمیل تحقیقات برای ضارب به اتهام قتل عمد قرار مجرمیت صادر و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. سرپرست دادگاه کیفری استان تهران نیز پرونده را به شعبه 113 دادگاه کیفری ارجاع کرد که پس از مطالعه از سوی رئیس شعبه تعیین وقت خواهد شد.

 

6 نظر
نمایش نظرات

خداوند رحمتش کند انشاله که قاتلش به سزای عملش برسد

پاسخ

۱

۰

تصویر که مهم نیست اصل کار قشنگش بود که همه فهمیدیم

پاسخ

۳

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top