خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 19, 2019
 
کد خبر: 372636
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۵
رکورد داران رد شدن در امتحان گواهینامه
تصویر رکورد داران رد شدن در امتحان گواهینامه
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

 

به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، حتما تا حالا سری به آموزشگاههای راهنمایی و رانندگی برای گواهینامه گرفتن زده اید. برخی در همان بار اول در تست کتبی و ازمون عملی قبول می شوند و برخی انرا سخت ترین آزمون دانسته و همه تقصیرها را گردن افسر می اندازند. هر چه هست تمرین و ممارست فراوان است که برخی در همان نگاه اول قبول شده و برخی بدون کمترین زحمت توقع قبول شدن دارند و مدام تیکه سرزبانشان است که می گویند"افسر ردم کرد".در حقیقت انها خودشان مقصر رد شدن خود هستند نه کس دیگر! اما قبول شدن در ازمون رانندگی بسته به تجربه، ممارست و ارامش در اشخاص متفاوت است. برخی از دختران و پسران بارها و بارها امتحان می دهند و رد می شوند اما دست از گواهینامه گرفتن بر نمی دارند. حکایت مردان و زنانی است که در رد شدن از گواهینامه رکورد زده اند. مرد 31 ساله اهل پیتربورو انگلستان تا کنون 86 بار سعی نموده است گواهینامه بگیرد اما موفق نشده است. مرد 41 ساله اهل برمینگهام در هشادمین بار توانست در امتحان رانندگی قبول شود. جوان 27 ساله اهل هاورفوردوست ایالت پمبروکشایر پس از 64 بار ازمون دادن هنوز موفق به اخذ گواهینامه نشده است.

 

در کشور بریتانیا رانندگان موظف به گذراندن آزمون کتبی و عملی مشابه ایران هستند. یکی از مسولین سازمان استاندارد راهنمایی و رانندگی بریتانیا به روزنامه دیلی میل می گوید سطح یادگیری و مهارت افراد در ازمونها سنجیده می شود تا در اینده به درستی رانندگی نمایند.

 

اما از رکورد مردان که بگذریم به رکورد زنان می رسیم. هفته گذشته سازمان راهنمایی و رانندگی DVSA اعلام نمود خانمی پس از 110 بار رد شدن در گواهینامه رانندگی عاقبت به ارزوی خود رسید. در این لیست همچنن امده است خانم 24 ساله پس از 24 بار رد شدن عاقبت توانست گواهینامه خود را بگیرد.

0 نظر
لینکدونی
لینکدونی
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top