خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠ Saturday, April 20, 2019
 
کد خبر: 406636
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۸/۲ - ۱۷:۲۰
بسیاری از لوازم آشپزخانه با برندهای معتبر خارجی تقلبی هستند
رییس اتحادیه لوازم آشپزخانه گفت: بسیاری از لوازم آشپزخانه خارجی که با برندهای معتبر در بازار ایران یافت می‌شود، عموما تقلبی هستند و در کشورهایی نظیر چین تولید می‌شوند.
قابلمه بسیاری از لوازم آشپزخانه با برندهای معتبر خارجی تقلبی هستند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، محمدحسن کاظمی اظهار کرد: بسیاری از تولیدات ایرانی نظیر ظروف چینی، انواع قابلمه و ظروف نچسب و لوازم برقی ریز تولید ایران به لحاظ کیفیت بسیار مرغوب‌تر از انواع خارجی موجود در بازار کشور است.

وی افزود: در حالی که شاهد هستیم بسیاری از تولیدات ایرانی کاملا قابل رقابت با انواع خارجی است و هیچ نیازی به واردات آن وجود ندارد، مشخص نیست با چه منطقی انواع لوازم آشپزخانه، آن هم با کیفیت پایین، وارد کشور می‌شوند.

رییس اتحادیه لوازم آشپزخانه افزود: برای نمونه ظروف چینی ایران یکی از بهترین ظروف چینی در جهان است، با وجود این در بازار داخلی می‌بینیم که بسیاری از ظروف چینی وارداتی است.

کاظمی با بیان اینکه بسیاری از تولیدات ایرانی آشپزخانه قابل رقابت با انواع مشابه خارجی هستند، گفت: در حال حاضر ایران به کشورهای ارمنستان، سوریه، لبنان، عراق و تاجیکستان انواع لوازم آشپزخانه صادر می‌کند.

رییس اتحادیه لوازم آشپزخانه در ادامه تصریح کرد: باید با توجه به توانمندی کشورمان در تولید انواع ظروف آشپزخانه باید افزون بر اینکه نیاز بازار داخلی را با تولیدات ایرانی تامین کنیم زمینه‌ گسترش هرچه بیشتر صادرات تولیدات ایرانی را به کشورهای همجوار فراهم کنیم.

وی افزود: اکنون ترکیه بیشتر نیازهای مربوط به لوازم آشپزخانه کشورهای منطقه را تامین می‌کند. درحالی که تولیدات ایرانی در بخش آشپزخانه بسیار رقابتی‌تر از رقبایمان است و می‌توانیم با یک برنامه‌ریزی جامع و هدفمند تولیدات آشپزخانه ایران را جایگزین تولیدات رقبایمان در بازار چند صد میلیونی کشورهای همجوار و همسایه کنیم./ایسنا/110

0 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top