خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 407154
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۸/۴ - ۰۹:۱۵
فریاد استیلی سر پدیده تیمش؛
برو مدل موهایت را عوض کن!
سرمربی تیم فوتبال راه آهن با دیدن مدل جدید موهای پدیده تیمش با فریاد سر او اجازه تمرین به او را نمی دهد.
حمید استیلی برو مدل موهایت را عوض کن!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در روزهایی که اخبار خوبی درباره بازیکنان جوان تیم ها و نحوه مدیریت مربیان آنها در فوتبال ایران به گوش نمی رسد شنیدن خبری پیرامون برخورد یک مربی لیگ برتری با پدیده جوان تیمش از هر حیث می تواند نوبرانه باشد.

 

حمید استیلی سرمربی راه آهن در حالی که اغلب مربیان فوتبال ما وظیفه معلمی خود را فراموش کرده و رفتارهای حاشیه ای و جنجالی بازیکنان خود را زیرسبیلی رد می کنند رفتار دیگری پیشه کرده و به دقت شاگردان جوان تیمش را تحت نظر دارد.

 

به طور مثال به تازگی یکی از بازیکنان جوان و پدیده های راه آهن که در ترکیب فیکس این تیم به میدان می رود با آرایش مویی عجیب و غریب سر تمرین حاضر می شود اما چشمتان روز بد نبیند همین که چشم استیلی به طرف می خورد چنان فریادی می کشد که این بازیکن جوان در جا میخکوب می شود.

 

جالب آنکه استیلی به این جوان اجازه تمرین نمی دهد و بلافاصله از او می خواهد که برود و مدل موی سرش را عوض کند در غیر این صورت قید بازی در راه آهن را باید بزند.

 

همان طور که پیش بینی هم می شد بازیکن جوان سرش را پایین انداخته و موهایش را کوتاه می کند تا بتواند از فردا در تمرین تیمش شرکت کند.

 

البته راه آهن تیم بسیار جوانی در این فصل است و بنا بر شنیده ها استیلی نه تنها سر تمرین و بازی حواسش به شاگردان کم سن و سال تر خود است بلکه معمولا شب ها سری به محل زندگی آنان زده و یک لحظه هم آنان را به حال خود رها نمی کند.

 

ضمن به فال نیک گرفتن این اتفاق امیدواریم سایر مربیان وطنی هم به جای شعار دادن به تأسی از استیلی حواس خود را ششدانگ جمع بازیکنان جوان خود کنند تا زمینه رشد آنان سریع تر فراهم شود.

رادنیوز

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

دمش گرم

پاسخ

۱۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top