خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 424011
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ - ۱۸:۴۴
به دلیل عدم حضور مقابل رژیم اشغالگر در تور جهانی والیبال ساحلی؛
تیم والیبال ایران در عین شایستگی و ناباوری حذف شد
تیم الف ایران در دیدار مقابل رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت و از صعود به مرحله بعد مسابقات تور جهانی بازماند.
تیم والیبال ساحلی ایران تیم والیبال ایران در عین شایستگی و ناباوری حذف شد
به این مطلب امتیاز دهید
37.5% 62.5% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم الف ایران (تیم 27 مسابقات) متشکل از صابر هوشمند و بهمن سالمی که با پیروزی برابر میزبان برای اولین بار به مسابقات اصلی تور جهانی صعود کرد، ابتدا مقابل اسپانیا (تیم ششم مسابقات) به میدان رفت که در دو ست پیاپی با امتیازات 21 بر 19 و 21 بر 17 مغلوب این حریف قدرتمند خود شد.

 

درست چند ساعت بعد نماینده کشورمان مقابل تیم نروژ (تیم یازدهم مسابقات) به میدان رفت و در یک بازی زیبا و تحسین برانگیز موفق شد دو بر یک با امتیازات 21 بر 19، 19 بر 21 و 15 بر 13 این تیم اروپایی را از پیش رو بردارد.

 

هوشمند و سالمی دیروز 5 شنبه 20 آذرماه در سوم روز مسابقات برای صعود به مرحله دوم می بایست مقابل رژیم اشغالگر قدس (تیم 22 مسابقات) صف آرایی می کردند که در این دیدار حاضر نشدند و بدین ترتیب از صعود به مرحله بعد بازماندند.

 

تیم ملی ب ایران (تیم 32 مسابقات) دیگر نماینده کشورمان متشکل از ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزاعلی با قانون بازنده خوش شانس (لاکی لوزر) به مسابقات اصلی راه یافت و در دیدار مقابل هلند (تیم اول مسابقات) دو بر یک با امتیازات 21 بر 13 و 21 بر 19 مغلوب شد و سپس دومین بازی خود را نیز برابر انگلستان (تیم شانزدهم مسابقات) دو بر یک با امتیازات 21 بر 10 (ایران در ست اول)، 21 بر 13، 15 بر 13 واگذار کرد.

 

نماینده دوم والیبال ساحلی کشورمان دیروز5 شنبه 20 آذرماه در آخرین مسابقه خود در تورجهانی مقابل اتریش صف آرایی کرد که این مسابقه را نیز دو بر صفر با امتیازات 21 بر 12 و 21 بر 16 واگذار کرد.

 

بدین ترتیب کاروان والیبال ساحلی کشورمان متشکل عبدالعظیم عزیزخانی (رئیس سازمان ساحلی)، کسری غفوری (دبیر سازمان ساحلی و سرپرست تیم ها)، حمید موحدی (سرمربی تیم ها )؛ صابر هوشمند و بهمن سالمی (بازیکنان تیم الف) و ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزا علی (بازیکنان تیم ب) که برای نخستین مرتبه در تاریخ این رشته ورزشی موفق شد به مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی راه پیدا کند و اولین پیروزی خود را نیز در این رقابت ها کسب کرد، در عین شایستگی و ناباوری از صعود به مرحله دوم رقابت ها بازماند و ساعت 3 بامداد روز یکشنبه 23 آذرماه 1393 وارد تهران می شود.

سایت فدراسیون والیبال

109

2 نظر
کلیدواژه ها:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top