خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 459290
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۱/۱ - ۱۵:۵۳
حاج حسین یکتا:
سکوت در عرصه فرهنگ یعنی باز کردن راه برای دشمن
مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص): باید باور کنیم در این جنگ هنوز جبهه فرهنگی انقلاب در راس امور است
حسین یکتا  سکوت در عرصه فرهنگ یعنی باز کردن راه  برای دشمن
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

 

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، حاج حسین یکتا، مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) با اشاره به حکم اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از حرکت خودجوش فرهنگی به شورای انقلاب فرهنگی گفت: وجود جبهه خودی و جبهه دشمن در این شرایط تایید شده است و مقام معظم رهبری در پیام خودشان به مباحثی مانند تسهیل‌گری و حذف موانع از مقابل گروه‌های خودجوش فرهنگی برای حل مشکلات این مجموعه‌ها از لحاظ قانون‌گذاری تاکید کرده‌اند.

 

وی افزود: اولا تا شیطان هست، خودی و دشمن وجود دارد و به تبع این انقلاب و تاثیری که در دنیا گذاشته و منافعی از آنها که به خطر انداخته است، قطعا برخی از دشمنان در داخل، عناصری را یارگیری و به خط می‌کنند. کار شیطان گول زدن و جدا کنار عناصر جبهه حق و بردن در جبهه باطل است. هرچند که باطل از بین رفتنی است اما قطعا و حتما بخاطر این دلایل و تاثیر این انقلاب دشمن یارگیری کرده و برای درگیر شدن برای این انقلاب آنها را به خط خواهد کرد.

 

یکتا ادامه داد: پس ما در داخل حتما و قطعا جبهه خودی و غیر خودی داریم و در این بین قطعا این شیطان اکبر آمریکا است. ما اگر به این باور داریم که این شیطان اکبر امروز در حال طراحی و برنامه‌ریزی است قطعا در عرصه فرهنگ بیشترین توان و برنامه را قرار خواهیم داد.

 

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) با تاکید بر اینکه یکی از جاهایی که ما همیشه پیروز شدیم آرایش و سازماندهی جبهه خودی مردمی است که به کمک دستگاه های موظف نظام و خودجوشی و تکلیف مداری خودشان یک باری را بر می‌دارند، تصریح کرد: در جنگ هم همینطور بود که وقتی یک جبهه حق و باطل شکل گرفت وقتی که بسیجی ها وارد شدند همه معادله جنگ عوض شد امروز هم در عرصه جنگ نرم ضرورت حضور جبهه مردمی را داریم ضرورت جبهه شدن عناصر مردمی را داریم.

 

یکتا با اشاره حکم اخیر مقام معظم رهبری به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آقا در این حکم که به شورای عالی انقلاب فرهنگی داد تاکید به جبهه خودی و دشمن و کمک به جبهه خودی و تسهیل‌گری عناصر فرهنگی در این عرصه با نگاه به زیرساخت‌های قانونی  و مواردی که از دست شورای عالی انقلاب فرهنگی بر می‌آید داشته و تکلیف آن را بر دوش شورای انقلاب فرهنگی گذاشته‌اند.

 

وی در پایان گفت: وقتی که انسان به این مسائل توجه نکند قطعا راه را برای دشمن باز می ‌کند و سکوت در این عرصه هم به دشمن کمک خواهد کرد. مانند زمان جنگ که عده‌ای بودند که می‌گفتند «جنگ جنگ تا پیروزی»، اما جبهه نمی رفتند، اکنون هم اینگونه است، برخی فقط شعار می دهند اما نمی‌آیند در این جبهه حضور پیدا کنند، برخی هم که عذر ندارند ولی در این جبهه نمی‌آیند. امروز باید باور کنیم که هنوز جبهه فرهنگی انقلاب در این جنگ در راس امور است.

 

 

تسنیم

 

2 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top