خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 15, 2018
 
کد خبر: 521464
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۱۱:۳۷
عباس زاده؛
برانکو من را نمی خواهد اما پرسپولیس رضایتنامه ام را نمی دهد/ پول ندارم که حتی شکمم را سیر کنم!
مهاجم فصل پیش پرسپولیس گفت: «من دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم اما دردم این است که برانکو اصلا به من اعتماد ندارد و قبولم ندارد.»
محمد عباس زاده برانکو من را نمی خواهد اما پرسپولیس رضایتنامه ام را نمی دهد/ پول ندارم که حتی شکمم را سیر کنم!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که به نظر می‌رسید محمد عباس‌زاده طی چند روز اخیر با باشگاه صبا قرارداد ببندد و فصل آینده را زیر نظر علی دایی در این تیم بازی کند، هنوز مشکل رضایتنامه این بازیکن برطرف نشده و او نتوانسته رضایتنامه خود را از باشگاه پرسپولیس بگیرد.

 

این در شرایطی است که عباس‌زاده هر روز به باشگاه پرسپولیس می‌رود اما کسی پاسخگوی او نیست و به او گفته شده باید مبلغی را به عنوان رضایتنامه بپردازد تا بتواند از این تیم جدا شود.

 

این شرایط باعث شده تا عباس‌زاده در وضعیت بدی به سر ببرد و با ناراحتی در این باره صحبت کند:

 

* هنوز نتوانسته‌ای رضایتنامه‌ات را بگیری؟

- متاسفانه خیر. من الان 5 روز است که صبح تا بعدازظهر دم در باشگاه پرسپولیس هستم تا رضایتنامه‌ام را بگیرم اما هنوز موفق نشدم و جوابی به من نمی‌دهند.

 

* شاید باید 24ساعته جلوی باشگاه بایستی تا رضایتنامه‌ات را بگیری؟

- بله واقعا همین طور است. شاید همین اتفاق هم رخ بدهد. یک روز به من می‌گویند در لیست مازاد هستی، یک روز دیگر می‌گویند در لیست نیستی روز دیگر می‌گویند چرا به تمرین نرفته‌ای؟ آخر کسی به من زنگ نزده که به تمرین بروم. من که می‌دانم آقای برانکو به من اعتقادی ندارد و برای همین رضایتنامه‌ام را می‌خواهم.

 

* برای دریافت رضایتنامه‌ات باید پول بدهی؟

- بله گفته‌اند باید پول بدهم اما من در چند روزی که در تهران بوده‌ام حتی پول نداشته‌ام که شکمم را سیر کنم. شاید باور نکنید چند روز پیش رفتم برای خودم خرید کردم که 27 هزارتومان پول آن شد وقتی رفتم کارت بکشم دیدم اعتبار ندارد!

 

* یعنی اینقدر وضع خراب است؟

- بله واقعا نتوانستم خرید کنم.

 

* مگر فصل گذشته از پرسپولیس پول نگرفته‌‌ای؟

- یک مقدار گرفتم اما هنوز 30، 40 میلیون تومان طلبکارم. فصل گذشته درست و حسابی به ما پول نمی‌دادند و همین‌طور خردخرد 2 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان پول گرفته‌ایم و چیزی دست‌مان را نگرفته است.

 

* ما شنیده بودیم که قرار بود در چند روز اخیر با صبا قرارداد ببندی؟

- بله همین‌طور است اما پرسپولیس که رضایتنامه‌ام را نداده‌ که به این تیم بروم. حالا هم شنیده‌ام صبا محمد قاضی را گرفته و در این صورت نمی‌دانم که آیا واقعا حالا مهاجم می‌خواهند یا نه. شاید در این صورت بیرون بمانم.

 

* با مسئولان صبا صحبت نکردی که رضایتنامه‌ات را از پرسپولیس بگیرند؟

- آنها دنبال کار من بودند اما صبا که پول زیادی ندارد به من بدهد. اگر بخواهد پول رضایتنامه‌ام را هم بدهد دیگر چیزی برای من نمی‌ماند. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و تنها تقاضایم این است که 20 درصد به مبلغ قراردادم اضافه کنند تا در این تیم بمانم و بروم سر تمرین.

 

* خودت چرا نمی‌روی سر تمرین؟

- در شخصیت من نیست که این کارها را انجام دهم. وقتی به من زنگ نزده‌اند کجا بروم؟ بروم که بگویند برای چی به تمرین آمده‌ای؟ و اینطوری شخصیتم زیر سوال می‌رود.

 

* با مربیان تیم صحبت نکرده‌ای؟ با مصطفی قنبرپور یا حسین عبدی؟

- من همه صحبت‌ها را کرده‌ام اما آقای طاهری فقط می‌گوید پول.

 

* فکر می‌کنی اگر این فصل بدون تیم بمانی گناهش گردن کیست؟

- من نمی‌دانم گناهش گردن کیست؟ اما واقعا از این شرایط خسته شده‌ام و دیگر نمی‌دانم چکار کنم.

 

* برو با برانکو صحبت کن.

- من دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم اما دردم این است که آقای برانکو حتی یک دقیقه هم به من فرصت نداد و اصلا به من اعتماد ندارد و قبولم ندارد و حالا نمی‌دانم چکار کنم.

 

* با علی دایی درباره وضعیتت صحبت نکرده‌ای؟

- با علی‌آقا صحبت کرده‌ام. من هر چه در این فوتبال دارم از آقای دایی است و برای همین دوست داشتم که فصل جدید زیر نظر ایشان بازی کن. و ایشان هم در حد توانش به من کمک کرده است.

 

* از دایی نخواستی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس صحبت کند و رضایتنامه‌ات را بگیرد؟

- در شأن ایشان نیست که خودش تماس بگیرد. اما رایزنی‌هایی شده بود که رضایتنامه‌ من را بدهند ولی این اتفاق تا الان نیفتاده و واقعا خسته و ناراحت شده‌ام.

روزنامه گل

109

1 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top