خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩ Thursday, August 16, 2018
 
کد خبر: 521876
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۱۴:۰۷
لو رفتن جزئیات تازه از دعوت یک پرسولیسی برای نشستن روی نیمکت استقلال
استقلال برای شروع لیگ پانزدهم دنبال کسی می گشت که بتواند بعد از قلعه نویی کار کند و حالا لو رفته اولین انتخاب آنها یک پرسپولیسی بوده است!
حسین فرکی لو رفتن جزئیات تازه از دعوت یک پرسولیسی برای نشستن روی نیمکت استقلال
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، منصور پورحیدری که با انتقاد تند پیشکسوتان استقلال از روشن و علی جباری تا مهدی پاشازاده قرار داشت برای رهایی خود از این اتهام که حامی مظلومی برای آمدن به تیم بوده است ، جمله ای گفته که حالا بیش از قبل سر و صدا کرده است. او گفته انتخاب آنها حسین آقای فرکی بوده است. مربی موفق سپاهان که دو قهرمانی متوالی لیگ برتر را با سپاهان و فولاد بدست آورده انتخاب پورحیدری بوده است. این دو سال ها قبل در تیم ملی با هم کار کردند و فرکی در تیم ملی دستیار پورحیدری بوده و با هم قهرمان بازی های آسیایی بانکوک شده اند. پورحیدری می گوید اولین گزینه اش برای استقلال امسال حسین فرکی بوده و این گفته او را بهرام افشارزاده هم تائید می کند و می گوید:«بله او در نشست با ما از حسین آقا اسم برد. تماس هم گرفت اما همان ابتدا این قضیه منتفی شد چون آقای فرکی این دعوت را رد کرد.»

حسین فرکی چند سالی را مهاجم نوک پرسپولیس بوده ، این بازیکن و مربی با اخلاق فوتبال ایران که حالا جدی ترین گزینه صاحب صلاحیت برای هدایت تیم ملی ایران شناخته می شود بعد از اتفاقات جام جهانی ، دلش شکست و علاقه ای به این نداشت که مربیگری کند. او ماه ها خانه نشینی کرد و پاهای مصدومش را به تیغ جراحی سپرد. یکی از زانوهایش را عمل کرده و هنوز یکی از زانوهایش مانده اما رفتن به سپاهان و فعالیت در این تیم سبب شده نتواند به جراحی پایش برسد. با این وجود یکی از مهمترین دغدغه هایش این زانو است. حاج حسین البته به دلیل حاشیه هایی که مربیگری تیم هایی مثل استقلال ، آن هم برای او که سابقه پرسپولیسی دارد به آبی ها پاسخ منفی داده است.

خودش در این باره گفته است:«منصورخان لطف کرد و با من تماس گرفت. ولی من عذرخواهی کردم . به ایشان گفتم امکانش نیست. از یک طرف سپاهان بود که به آنها تعهد داده بودم ، از طرف دیگر هم شرایط پایم و مسائل دیگر.»

او پاهایش را بهانه کرده بود و به آبی ها گفته بود نه اما به نظر می رسد مهمترین دلیل نیامدنش ، این باشد که دوست نداشته به عنوان یک پیشکسوت پرسپولیسی روی نیمکت آبی ها باشد. درحالی که برای پرسپولیس ، باندهای حاکم در این تیم کمتر حتی یادشان بوده حسین آقا یک پرسپولیسی قدیمی است.

116

خبر آنلاین
 

2 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top