خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩ Thursday, August 16, 2018
 
کد خبر: 522337
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۶ - ۰۱:۱۲
الوعی نیوز گزارش می دهد؛
رشوه یک میلیون دلاری عربستان به احمد شهید + سند
تصویر نامه ای که در آن به اعطای یک میلیون دلار به احمد شهید از سوی سفارت عربستان در کویت اشاره شده است توسط ویکی لیکس منتشر شد.
رشوه احمد شهید رشوه یک میلیون دلاری عربستان به احمد شهید + سند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از الوعی نیوز، تصویری که در زیر می بینید نامه ای است که در آن به اعطای یک میلیون دلار به احمد شهید اشاره شده و ویکی لیکس آن را اخیرا به عنوان یکی دیگر از اسناد مرتبط با وزارت خارجه عربستان سعودی منتشر کرده است.

 

 

بر اساس این سند که جزو اسناد طبقه بندی شده و محرمانه است، سفارت عربستان سعودی در کویت به پرداخت یک میلیون دلار به احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور وضع حقوق بشر در ایران اقدام کرده و متعاقب آن، احمد شهید مراتب تشکر عمیق خود را از وزیر خارجه عربستان ابراز کرده است و وعده داده است همه تلاش و توان خود را برای تشدید مواضعش در قبال پرونده ایران به کار خواهد گرفت.

 

به نوشته این پایگاه، سایت «ویکی‌لیکس» در چارچوب انتشار بیش از نیم میلیون سند، اسناد محرنامه ای را از وزارت خارجه عربستان سعودی منتشر کرد که این اسناد متضمن نامه های محرمانه این وزارتخانه با سفارتخانه های ریاض در جهان بوده است .

 

 

 

 

 

3 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

خبری جعلی !
اصلا این (سند) وجود خارجی ندارد هیچ رشوه ای هم رد و بدل نشده! و باز هم اخبار تخیلی و ساختگی!
یعنی هر کی جای شما حضرات بود تا الان یه دو/سه دفعه ای رگ خودش را زده بود! یا قرص میخورد و خودش را خلاص میکرد! حالا نهایتا.. حداقلش...خودش را برای همیشه در زیر زمین خانه اش زندانی میکرد، طوری که که دیگر هیچکس در هیچ مکان عمومی مشاهده نشود! :D

...
یعنی انگار روز این بزرگواران بدون شایعه پراکنی و تهمت و افترا و جعل و جوسازی و هوچیگری و شانتاژ و ... شب نمیشود!

یعنی خدایی... سنگ پای قزوین باید بیاید و در پیشگاه اساتید در رسانه های مورد نظر و معلوم الحال... سر تعظیم فرود بیاورد و روزی خزار مرتبه اظهار حقارت و ذلت و دستبوسی و شاگردی و خانه زادی نماید!
خوشم می آید اصلا یک ذره هم خجالت توی کارتان نیست دیگر...
آقایان که کلا برای همیشه با شرم حیا قطع رابطه کرده اند و صداقت را هم که سالهاست کرده توی بقچه و گذاشته اند داخل صندوق و درش بستند و رویش هم پتو کشیده اند و خاک کرده اند.... طوری که اگر خودشان هم بخواهند درش بیاورند ممکن نباشند... در کل چیزی بنام راستگویی در فرهنگ لغات عزیزان وجود خارجی ندارد!
یعنی خودمانیم... همه چیز در این دنیا حد و حدودی دارد غیر از پر رویی این بزرگواران که در هیچ محدودی و قال و ظرفی نمیگنجد!

یعنی با یک اعتماد بنفس عجیب دروغ و چرند میبافند و با یک جسارت غریبی، جعل میکنند و حقه بازی در می آورید که طرف با خودش میگوید گه دیگه کسی دروغی به این بزرگی که نمیگه! دیگه برای فلان موضوع واضحی که خبر جعل نمیکنه! یعنی به ذهنش خطور نمیکند که کسی با این میزان وقاحت دروغ بگوید!
یعنی اصلا فکر نمیکنه کسی بتونه اینقدر بی حیا باشه که در چنین مسایل آشکاری ، دروغی چنین عظیم ببافد!

حالا دروغ های افسانه ای تان یکطرف و از رو نرفتن طرفی دیگر! یعنی هر کس باشه ، فقط و فقط بخاطر صرفا یکی از این دروغ ها، برای همیشه در افق محو میشد و طوری از خجالت آب میگردید و در زمین فرو میرفت که حتی در قسمت مردگان گمنام هم پذیرشش نکنند!
حالا اینان دیگر چه موجوداتی هستند و از نسل چی چی.... دیگر الله اعلم!! عجبا!
مگه میشه؟!! یعنی مگه داررررییییممم

آخه یک مورد و دو مورد نبست که... یه دروغ و دو تا دروغ نیینت که...
ماشاالله از صفر تا صد اخبار و گزارشات خبری و خبر رسانی ها دروغ و جفنگ است!
نه اینکه مثلا یک قسمت خاصی هااا... نه اینکه یک گوشه ی محدودی هااا... که مثلا یک قسمت یک خبر ، یک مقداری دستکاری شود و تغییر داده شود!! ... نه! تقریباً از الف تا ی دروغ است! یعنی گاهی حتی اصل موضوع از همان ابتدایش غیر واقع است... اصلا وجود خارجی هم ندارد!! بعد روی همان موضوع دروغ که خودش کلا وجود خارجی هم نداشته ، یک داستان دروغ دیگر میسازند... بعد روی دروغ یک دروغ دیگر!

لامذهب یکی دو تا نیست که....
فقط چرند! فقط چرند!
از تخیل خوبی هم برخورداند گاها دوستان!! :-|

اینبار هم برای بار چند میلیونیوم جعل و کذب شما بزرگواران افشا شد...
خوشم می آید که به هیچ عنوان کم نمی آورید و بعد از هر بار رسوایی و افشای دروغ خبری، اصلا انگار نه انگار... روز از نو روزی از نو!

احسنت!
یعنی عجب پشتکاری دارید هااا...! ولی مشکل اینجاست که بی استعدادید و مثل کودن ها عمل نموده و اینچنین موجبات خنخود را فراهم میسازید! :)

والسلام علی من تبع الهدی!

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top