خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 522374
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۶ - ۰۸:۳۰
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی؛
پیوند عمیق مردم و ولایت، انقلاب را از آسیب‌ها نجات داده است
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه عشق مردم به رهبر در کشور متقابل است،گفت: با این ارتباط دوسویه مردم و مقام معظم رهبری، انقلاب آسیب‌پذیر نیست.
محمدی گلپایگانی 

پیوند عمیق مردم و ولایت، انقلاب را از آسیب‌ها نجات داده است
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمحمدی‌گلپایگانی،پیوند عمیق مردم و ولایت، انقلاب را از آسیب‌ها نجات داده استدر همایش گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به آذربایجان شرقی،با اشاره به "شعارهای یک‌پارچه مردم، حاکی از وفاداری،علاقه‌مندی و اظهار محبت مردم نسبت به رهبری است" اظهار داشت:عشق مردم به رهبر و رهبر به مردم، همچون نخ تسبیح،این علاقه را مستدام کرده است.

 

وی تصریح کرد:امروزه دشمن به‌خاطر عشق و علاقه متقابل رهبر و مردم جرأت نزدیک شدن به ایران را ندارند.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تأکید بر "شعاع این عشق و علاقه به فراسوی مرزها و تا قلب دشمن رسیده است" گفت: نه‌تنها مردم مسلمان، بلکه مردم غیرمسلمان که زیر چکمه ظلم و ستم هستند، نیز چشم به ایشان دوخته‌اند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی با ذکر خاطره‌ای از سفر خود به روسیه، خاطرنشان کرد: در سن‌پترزبورگ سوار ماشینی شدم که عکس مقام معظم رهبری را به آئینه ماشین نصب کرده بود، می‌گفت: "که در عمرم 2 آرزو دارم، یکی رسیدن به پابوس امام رضا(ع) و دیگری دستبوسی رهبری ایران است".

 

وی افزود: در سفر آفریقای جنوبی، پیرمردی که هم‌سلول و هم‌رزم نلسون ماندلا بود، به من می‌گفت: "سهم مسلمانان در مبارزه با آپارتاید این کشور کم نیست، سلام مرا به رهبر ایران برسانید و به او بگویید که جان من و خانواده‌ام در خدمت شماست و هر کجا و هرگونه آماده اجرای فرامین رهبر شما هستم".

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزاری مراسم یادبود سفر مقام معظم رهبری به آذربایجان شرقی را اقدامی ارزشمند دانست و تأکید کرد: این اقدام برای زنده‌شدن خاطرات و انتقال این شور و عشق به آیندگان ضروری بود.

 

وی با تأکید بر "حکومت فاسد عربستان بزرگترین خدمت را به رژیم صهیونیستی می‌کند،" اظهار داشت: عربستان همه توجهات را به‌سمت یمن و داعش سوق داده است و امروز رژیم صهیونیستی جشن می‌گیرد که کسی کاری به کارش ندارد؛ وظیفه شرعی همه کسانی که در دنیا تریبون در دست دارند، این است که در مقابل جنایات استکبار به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی سکوت نکرده و ظلم آن‌ها را بازگو کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی فریاد مقام معظم رهبری برای مقابله با ظلم و ستم در جهان را با توکل بر خدا و اتکا به پشتیبانی مردم عنوان کرد و ادامه داد: دشمن زمانی راضی می‌شود که مردم دست از انقلاب بردارند.

 

وی با بیان سؤالی مبنی بر "چرا استکبار با مسلمانان به‌ویژه ملت ایران دشمنی می‌کند؟" تصریح کرد:یک دلیل بیشتر ندارد و آن هم این است که ما می‌خواهیم بنده خدا باشیم و بس.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در خاتمه رسالت دانشگاه را طی مدارج علمی و رشد و پیشرفت روزافزون دانست و تأکیدکرد: امروزه غرب آپارتاید و انحصار علمی را در اختیار دارد و تکنولوژی را در خدمت فساد قرار داده است،تکنولوژی امروزی بمب می‌سازد و بر سر مردم یمن و غیره می‌ریزد. / میزان

 

202

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top