خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ الاثنين ٨ ذو الحجّة ١٤٣٩ Monday, August 20, 2018
 
کد خبر: 522476
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۶ - ۰۹:۳۱
بریت بارت گزارش داد:
با امضای توافق هسته‌ای 420 میلیارد دلار در انتظار ایران است
ارزش توافق هسته ای بیشتر از تمامی کمک های آمریکا به اسرائیل از سال 1948 تاکنون می باشد.
عکس های دیده نشده از مذاکرات هسته ای در وین با امضای توافق هسته‌ای 420 میلیارد دلار در انتظار ایران است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سایت خبری بریت بارت (Breitbart) در گزارشی به توافق هسته ای ایران و عواقب آن پرداخت و نوشت: ارزش توافق هسته ای بیشتر از تمامی کمک های آمریکا به اسرائیل از سال 1948 تاکنون می باشد.

 

این سایت خبری نوشت: با این توافق انجام شده و با توجه به کاهش بسیاری از تحریم ها، آبشاری از پول های نقد برای ایران فراهم می شود که به طور کلی می توان تخمین زد که ایران به 150 میلیارد دلار دسترسی پیدا خواهد و در صورت وقوع چنین اتفاقی اینجاست که این مقدار پول از 124.3 میلیارد کمک آمریکا به اسرائیل از سابل 1948 بیشتر خواهد شد.

 

 

بریت بارت نوشت: با دسترسی های ایران به دارایی های اش در خارج، رونق داخلی نیز افزایش می یابد. سفیر اسرائیل مقدار پولی که ایران بعد از کاهش تحریم ها بدست می آورد را 150 میلیارد دلار و دولت اوباما آن را 50 میلیارد دلار اعلام کرده است. فارن پالسی نیز اعلام کرده است که با کاهش تحریم ها ایران به 120 میلیارد دلار دسترسی پیدا خواهد و هر سال ایران با فروش نفت خود به 20 میلیارد دلار دیگر دسترسی پیدا می کند که بعد از 15 سال این رقم به چیزی حدود 420 میلیارد دلار خواهد رسید.

 

این سایت خبری در ادامه افزود: در صورت درست بودن این اعداد و ارقام باید گفت، کمکی که این توافق هسته ای به ایران کرد، یا بیشتر و یا برابر تمامی کمک هایی است که آمریکا به اسرائیل از سال 1948 داشته است.

 

 

 

501

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top