خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ الأحد ٧ ذو الحجّة ١٤٣٩ Sunday, August 19, 2018
 
کد خبر: 522664
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۶ - ۱۱:۲۰
همامی و عباس زاده شاکی شدند؛
قرارداد دو بازیکن پرسپولیس فسخ شد؛ سرخ ها جریمه می شوند
2 بازیکن پرسپولیس از سوی این باشگاه از لیست تیم کنار گذاشته شدند.
محمد عباس زاده قرارداد دو بازیکن پرسپولیس فسخ شد؛ سرخ ها جریمه می شوند
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که محمد عباس زاده و مسعود همامی با پرسپولیس قرارداد داشتند، در لیست مازاد این تیم قرار گرفتند. این 2 بازیکن تا روز پایانی نقل و انتقالات نیز نتوانستند قراردادشان را به صورت توافقی فسخ کنند.

 

حالا امروز به آنها خبر رسید که باشگاه پرسپولیس شب گذشته قراردادشان را به صورت یکطرفه فسخ کرده است. عباس زاده و همامی نیز با حضور در سازمان لیگ قصد دارند برگه فسخ قرارداد خود را گرفته و به عنوان بازیکن آزاد شناخته شوند.

 

از طرفی این 2 بازیکن به فدراسیون خواهند رفت و از پرسپولیس به خاطر این رفتار شکایت خواهند کرد. طبق قوانین نقل و انتقالات با این وضعیت پرسپولیس باید 1.5 برابر کل قرارداد این 2 بازیکن را به آنها پرداخت کند.

کاپ

109

3 نظر
نمایش نظرات

یک روز ملا نصر الدين براي تعمير بام خانه خود مجبور شد مصالح ساختماني را بر پشت الاغ بگذارد و به بالاي پشت بام ببرد. الاغ هم به سختي از پله ها بالا رفت. ملا مصالح ساختماني را از دوش الاغ برداشت و سپس الاغ را بطرف پايين هدايت كرد. ملا نمي دانست كه خر از پله بالا مي رود، ولي به هيچ وجه از پله پايين نمي آيد. هر كاري كرد، الاغ از پله پايين نيامد. ملا الاغ را رها كرد و به خانه آمد كه استراحت كند. در همين موقع ديد الاغ دارد روي پشت بام بالا و پايين مي پرد. وقتي كه دوباره به پشت بام رفت، مي خواست الاغ را آرام كند كه ديد الاغ به هيچ وجه آرام نمي شود. برگشت و بعد از مدتي متوجه شد كه سقف اتاق خراب شده و پاهاي الاغ از سقف آويزان شده است. بالاخره الاغ از سقف به زمين افتاد و مرد. بعد ملا نصرالدين گفت لعنت بر من كه نمي دانستم كه اگر خری به جايگاه رفيع و پست مهمي برسد، هم آنجا را خراب مي كند و هم خودش را مي كشد.

وقتی یه مدیر نفهم همه کاره پرسپولیس میشه همینه دیگه. خب آخه مریضی مگه فوتبال دو نفر رو نابود کنی. شما مثل اینکه حالتون خوب نیس. کجا از بازیکن مازاد تیم پول رضایت نامه میخوان. برید یه ذره مطالعه کنید. مردم که ابله نیستن...

پاسخ

۵

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top