خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٦ رجب ١٤٤٠ Saturday, March 23, 2019
 
کد خبر: 534607
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۰۷:۲۳
قنبرپور؛
دوست ندارند پرسپولیس با برانکو نتیجه بگیرد / صادقی در بازی با سپاهان گلر ماست / با شیوه نوینی بازی خواهیم کرد
مربی پرسپولیس گفت: «با اضافه شدن بنگر، کفشگری و مسلمان با ترکیب کاملی به مصاف سپاهان خواهیم رفت و اجازه نمی دهیم زردپوشان اصفهانی موفق به شکست‌مان شوند.»
مصطفی قنبرپور دوست ندارند پرسپولیس با برانکو نتیجه بگیرد / صادقی در بازی با سپاهان گلر ماست / با شیوه نوینی بازی خواهیم کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصطفی قنبرپور با بی‌اهمیت خواندن تلاش هایی برای به حاشیه بردن پرسپولیس گفت: «عده‌ای دوست ندارند پرسپولیس با برانکو نتیجه بگیرد. به همین خاطر پس از یک باخت با حرف های بیهوده خود سعی در ایجاد حواشی مختلف دارند. ما توجهی به چنین حاشیه هایی نداریم و با پیگیری برنامه هایی که داریم به اهدافمان می رسیم.»

 

مربی پرسپولیس با اشاره به این موضوع که بازیکنان پرسپولیس در بازی با استقلال خوزستان دیر به خودشان آمدند، عنوان کرد: «گرمای هوا به همراه گرد و غبار شدیدی که در اهواز وجود داشت باعث عدم تمرکز بازیکنان تیم شد. البته شاید برخی صحبت های مرا توجیه بدانند اما ما در هر دو نیمه، بازی را بدون تمرکز شروع کردیم. بعد از آنکه دو گل خوردیم، به رغم اینکه هادی نوروزی هم اخراج شده بود، با صحبت های برانکو در سه دقیقه استراحت نیمه دوم بچه ها بازی را در دست گرفتند و اگر عملکرد دروازه بان و مدافعان استقلال خوزستان نبود بیش از یک گل می زدیم و با امتیاز به تهران برمی گشتیم.»

 

وی در خصوص زمان دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان گفت: «همان طور که دیدید دیدار دو تیم سپاهان و ذوب آهن ساعت 9 شب برگزار شد و هیچ اتفاقی هم نیفتاد. اما نمی دانم چرا مسئولان برگزار کننده زمان دیدار ما را دیرتر برگزار نکردند. ما بعد از بازی مقابل ذوب آهن باید مجددا به اهواز برویم و امیدوارم در بازی بعد شرایط طوری رقم بخورد که زمان بازی ما در اهواز دیرتر برگزار شود.»

 

قنبرپور در مورد انتقادهایی که برانکو به خاطر ارنجی که در بازی مقابل استقلال خوزستان چیده بود می‌شود گفت: «به هر حال برانکو یک مربی حرفه‌ای است و کسی هم نمی‌گوید که اشتباه می‌کند. اما قطعا برانکو روی ارنجی که به بازی فرستاده بود فکر کرده است. به طور مثال محسن بنگر یکی از شاخص‌ترین بازیکنان پرسپولیس است که در این بازی روی نیمکت نشست آن هم در حالی که همه می دانند بنگر چه بازیکن متعصب و تاثیرگذاری است اما به هرحال دیدگاه برانکو این بوده است و باید به تصمیمات او احترام گذاشت چرا که برانکو سرمربی پرسپولیس است.»

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا برانکو برای چینش ارنج نظری از مربیان ایرانی پرسپولیس هم می‌گیرد، عنوان کرد: «بیشتر برانکو در تمرینات از ما نظر می‌گیرد و درباره بازیکنان از ما سوال می‌پرسد. اما در نهایت این برانکو است که تصمیم گیرنده است و باز هم تکرار می‌کنم که باید به نظرات او به عنوان سرمربی تیم احترام بگذاریم. به طور مثال محسن بنگر از متعصب ترین بازیکنان حال حاضر پرسپولیس است اما صلاحدید برانکو این بوده که این بازیکن در بازی پنجشنبه استراحت کند تا با توان بیشتری مقابل سپاهان به میدان برود. بیرون نشستن بنگر در این بازی چیزی از ارزش‌های او کم نمی‌کند.»

 

مربی پرسپولیس با اشاره به قرعه بدی که نصیب پرسپولیس شده، تصریح کرد: «ما این هفته با سپاهان در اصفهان بازی داریم، سپس با ذوب آهن در تهران و بعد از آن هم دوباره به اهواز می رویم تا با فولاد بازی کنیم. واقعا برای ما سوال است که چرا پرسپولیس باید در گرمای اهواز دو بازی حساس خود را در این شهر برگزار کند و در سرمای آذربایجان به مصاف حریفان تبریزی خود برود. بازی کردن در چنین شرایطی برای هر تیمی سخت و دشوار است.»

 

قنبرپور افزود: «ببینید ما بعد از بازی با استقلال خوزستان، ساعت 4 صبح به تهران رسیدیم. مسلما 24 ساعت زمان نیاز داریم تا بازیکنان تیم را به تمرین ریکاوری ببریم. با وجود چنین شرایط سختی توقع از تیم بالاست و همه می خواهند که ما بتوانیم برابر تمامی حریفان نتیجه بگیریم. ما هم با چنین موضوعی مخالف نیستیم و قبول داریم پرسپولیس باید همیشه برنده باشد ولی منتقدین شرایط سخت تیم را نیز به خاطر داشته باشند.»

 

وی درباره اینکه اگر پرسپولیس مقابل سپاهان شکست بخورد وضعیت این تیم بغرنج‌تر خواهد شد یا نه، گفت: «همه تیم‌ها با امید کار می‌کنند و پرسپولیس هم تیمی است که در همه بازی‌ها برای برد به زمین می‌رود وقتی تیمی به مساوی فکر کند قطعا باخت حاصل می‌شود ما باید با سپاهان بازی کنیم و برانکو هم تذکرات لازم را به بازیکنان خواهد داد تا 90 دقیقه با تمرکز تیمی کار کنند و بتوانیم حتی در دقیقه 90 به حریف ضربه بزنیم. باخت برای همه تیم‌ها حتی سپاهان و استقلال هم وجود دارد و مطمئن باشید هرچه به جلوتر برویم پرسپولیس واقعی را بیشتر خواهید دید. 28 بازی باقی مانده و امیدوارم از بازی مقابل سپاهان روند نتیجه گیری خود را آغاز کنیم.»

 

دستیار برانکو خاطرنشان کرد: «به‌رغم تمامی مشکلات مطمئن باشید ما با بهترین ترکیب خود به مصاف سپاهان خواهیم رفت و اجازه نخواهیم داد حریف حرفه ای مان، ما را شکست دهد. با اضافه شدن محسن بنگر، مهرداد کفشگری و محسن مسلمان با ترکیب کاملی به مصاف سپاهان خواهیم رفت و اجازه نمی دهیم زردپوشان اصفهانی موفق به شکست‌مان شوند. ما با ارائه یک بازی منطقی به پیروزی در خانه سپاهان می اندیشیم و معتقدم اتفاقات خوبی در این بازی برای هواداران پرسپولیس خواهد افتاد.»

 

وی درباره بازی با سپاهان در هفته سوم در غیاب بازیکنانی چون نوروزی و مکانی خاطرنشان کرد: «ما در هر صورت محکوم به پیروزی در این دیدار هستیم و با تمام نیرو در این بازی حاضر خواهیم شد. امسال یک نکته مثبت در پرسپولیس وجود دارد و آن این است که نفرات جایگزین و اصلی در یک سطح هستند. امیدوارم در هفته جاری گروه آنالیز پرسپولیس خوب کار کند و سپاهان را به خوبی شناسایی کند. البته ما مجددا امروز با حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی صحبت کردیم و امیدواریم که سوشا مکانی در بازی مقابل سپاهان ما را همراهی کند.»

 

قنبرپور با اشاره به این موضوع که در برد و باخت یک تیم تمامی اعضای تیم مقصر هستند، تصریح کرد: «اینکه چند بازیکن تیم را مقصر شکست بدانیم و آنها را مقابل هواداران تیم قرار بدهیم را قبول ندارم. البته بازیکنی که در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می کند باید حداقل اشتباه را داشته باشد اما اگر اشتباه تاثیرگذاری داشت باید به او کمک کنیم تا دیگر مرتکب اشتباهی نشود.»

 

وی ادامه داد: «در بازی با استقلال خوزستان ایمان صادقی روی گل اول اشتباه کرد اما نباید به نحوی با او برخورد شود که در بازی های بعدی دچار اشتباه شود. او در بازی با سپاهان گلر ماست و در صحبت هایی که با او خواهیم داشت، تلاش می کنیم تا صادقی با بهترین شرایط روحی و جسمی درون دروازه بایستد.»

 

مربی پرسپولیس افزود: «البته مسئول حقوقی باشگاه با حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فونبال صحبت کرده تا با مساعدت او سوشا در بازی با سپاهان به ترکیب تیم برگردد و ما با دو دروازه بان خوب به مصاف سپاهان برویم.»

 

وی درباره اینکه داور بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان چقدر در شکست سرخپوشان موثر بوده است خاطرنشان کرد: «من همیشه برای داوران احترام خاصی قائل هستم و چه زمانی که در تیم ملی نوجوانان بودم و چه حالا به آن‌ها احترام می‌گذارم. البته اعتقاد دارم که ضربه‌ای که بازیکن حریف به امید عالیشاه زد داور می‌توانست بازیکن آن‌ها را اخراج کند. اما به هر حال داور بازی قانون را اجرا می‌کند و باید به او و تصمیماتش احترام بگذاریم.»

 

مربی پرسپولیس درباره فحاشی به بنگر و اینکه خوزستانی ها اعلام کرده اند این اتفاق از سوی تماشاگران پرسپولیس رخ داده، گفت: «این اتفاق کاملا هدایت شده و به دور از روح ورزش بود، حالا می خواهد از سوی هواداران پرسپولیس بوده باشد یا تماشاگران استقلال. بنگر بازیکن بسیار با شخصیتی است و از نظر فنی هم بسیار توانمند و متعصب است. متاسفم برای هوادارانی که به بنگر توهین کردند. البته امروز طاهری با سازمان لیگ در این باره مذاکره کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد. امیدوارم این نظیر اتفاقات دیگر در هیچ ورزشگاهی رخ ندهد.»

 

قنبرپور با اشاره به این موضوع که پرسپولیس در هر بازی تاکتیک خاصی برای مقابله با حریفانش دارد، عنوان کرد: «برابر پدیده و استقلال خوزستان با پاس‌های تک ضرب و سرعت دادن به بازی توانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم و به گل برسیم. برانکو اعتقاد دارد با چنین شیوه ای می توان مقابل تیم های زیادی به گل رسید اما مقابل سپاهان با شیوه نوینی بازی می کنیم تا بتوانیم حریف را شکست دهیم.»

 

وی در پایان درباره اینکه نقش کمیته فنی باشگاه پرسپولیس چیست آن هم در حالی که  نقش کمیته فنی نقش نظارتی بر عملکرد سرمربی است و عجیب نیست که دو دستیار برانکو عضو کمیته فنی هستند و به نوعی برکار سرمربی نظارت دارند، گفت: «ما در کمیته فنی کمک‌های برانکو هستیم و به هر حال شاید برانکو خواسته‌هایی از نظر امکانات و یا مسائل دیگر دارد و این صحبت‌ها در کمیته فنی مطرح می‌شود. قرار نیست در کمیته فنی فقط حرف های فنی مطرح شود و من و کریم باقری به عنوان کمک‌های برانکو عضو کمیته فنی هستیم.»

109

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top