خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠ Monday, August 19, 2019
کد خبر: 550015
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۲ - ۲۱:۰۰
قاتل به صحنه جرم بازگشت؛
قتل دختر 8 ساله در مدرسه/ قاتل خونسرد دستگیر شد
خورشيد آرام آرام درپس کوه هاي بلند پنهان مي شد و چهره سرخ فام آسمان بر تارک آسمان خودنمايي مي کرد. دخترکان خردسال روستا شاد و خندان از بازي هاي کودکانه به سوي منازلشان رهسپار بودند.
کودک آزاری  قتل دختر 8 ساله در مدرسه/ قاتل خونسرد دستگیر شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، «م» دختر 8 ساله نيز در حالي که روسري زرد رنگش را روي سر کشيده بود تا از چشمان ناپاک دور بماند به سمت خانه حرکت کرد غافل از اين که دو چشم پليد به چهره معصومش دوخته شده است.

 

«کريم» که از بستگان دور دخترک بود مقابل او قرار گرفت و گفت: «دنبالم بيا، با تو کاري دارم!»«م» که نمي دانست جوان شيطان صفت چه نقشه شومي را در سر مي پروراند، پشت سر کريم به راه افتاد. جوان 21 ساله از ديوار کوتاه مدرسه روستا بالا رفت و دخترک را نيز به داخل مدرسه برد.

 

کريم او را درحالي به داخل سرويس بهداشتي کشاند که يک تکه موکت نيز آن جا پهن بود. و ... دختر خردسال که در دام شيطان صفت جاني گرفتار شده بود فقط اشک مي ريخت که «کريم» از او خواست گوشواره هاي طلايش را بيرون بياورد.

 

دخترک دستان کوچکش را روي گوش هايش گرفت و گفت: نه! آن ها را نمي دهم، اگر گوشواره هايم را بگيري به مادرم مي گويم!! ولي گوش جوان معتاد چيزي نمي شنيد.

 

او وقتي با مقاومت دخترک روبه رو شد ناگهان در يک جنايت جنون آميز گلوي او را فشار داد تا «م» بي حرکت روي زمين افتاد او سپس شال زرد رنگ دختر 8 ساله را نيز دور گردنش پيچيد و در يک جنايت هولناک وي را به قتل رساند او پس از سرقت گوشواره ها با يک رشته نخ در فلزي سرويس بهداشتي را بست و راهي منزلش شد و طوري که همسرش متوجه ماجرا نشود گوشواره هاي طلا را زير فرش اتاق گذاشت و به منزل يکي از بستگانش رفت.

 

ديگر آسمان روستا تاريک شده بود و پدرو مادر «م» نگران و هراسان در جست وجوي دخترشان بودند. دقايقي بعد همه اهالي روستا بسيج شدند تا خبري از دختر گمشده بيابند.

 

اين درحالي بود که «کريم» نيز به همراه پسرعمه اش از منزل بيرون آمده و همراه اهالي شده بود. او پس از آن که پسرعمه اش را به سوي مدرسه روستا کشاند به او گفت: بهتر است داخل سرويس بهداشتي را هم نگاه  کنيم وقتي «کريم» نخ بسته به در سرويس بهداشتي را گشود ناگهان فرياد همراه وي به آسمان برخاست. کريم پيکر بي جان دخترک را بيرون کشيد و کنار ديوار مدرسه قرار داد.

 

لحظاتي بعد اهالي روستا اطراف جسد تجمع کرده بودند که ماموران پاسگاه انتظامي آبروان پس از اطلاع از ماجراي قتل کودک 8ساله، مراتب را به قاضي ويژه قتل عمد اعلام کردند. عقربه هاي ساعت حدود 22 شب را نشانه گرفته بودند که قاضي «سيدجواد حسيني» به همراه کارآگاهان و عوامل بررسي صحنه جرم پليس آگاهي خراسان رضوي به روستايي در 70 کيلومتري مشهد رسيدند.

 

کبودي روي لاله گوش «م» بيانگر آن بود که گوشواره هايش سرقت شده است. قاضي حسيني در حالي که مشغول بررسي هاي مقدماتي در اطراف جسد مقتول بود به طور نامحسوس چهره تک تک افرادي که در محل تجمع کرده بودند را نيز از نظر مي گذراند. در همين حال مقام قضايي 2 نفر را از ميان جمعيت بيرون کشيد.

 

اين 2 نفر کساني بودند که جسد دخترک را پيدا کرده بودند. يکي از آن ها که حدود 32 سال سن داشت از ترس به خود مي لرزيد و نگراني عميقي در چهره اش موج مي زد.

 

دقايقي بعد آن ها در پاسگاه انتظامي مورد بازجويي قرار گرفتند اين درحالي بود که جوان 21 ساله در نهايت آرامش و بدون هيچ گونه استرسي روي صندلي نشست. قاضي ويژه قتل عمد پس از مطرح کردن چند سوال دستور آزادي مرد 32 ساله را صادر کرد.

 

او که هنوز لرزش اندامش نمايان بود رهسپار منزلش شد. اما جوان 21 ساله که عنوان مي شد با ديدن جسد دخترک بيهوش شده است و اکنون بدون نگراني و آرام در حضور قاضي نشسته بود، ظن مقام قضايي را مضاعف کرد و همين خونسردي او باعث شد تا قاضي شعبه 211دادسراي مشهد سوالاتي تخصصي و گمراه کننده را مطرح کند.

 

هنوز نيم ساعت از بازجويي نگذشته بود که «کريم» در پاسخ به سوالات فني قاضي دچار تناقض گويي شد و به قتل و آزار دختر 8 ساله اعتراف کرد. ديگر سپيده صبح، آسمان پاسگاه را روشن کرده بود که قاضي حسيني به همراه سرگرد نريماني (افسر جنايي) و ستوان شاهرخي (معاون پاسگاه آبروان) عازم روستاي محل جنايت شدند و درحالي که عوامل بررسي صحنه جرم از محل فيلمبرداري مي کردند گوشواره هاي طلا را از زير فرش کشف کردند.

 

گزارش خراسان حاکي است: متهم اين پرونده جنايي نيز روز گذشته پس از اعتراف صريح به اعمال شيطاني و قتل «م» با صدور دستور بازداشت موقت در اختيار کارآگاهان اداره جنايي قرار گرفت تا تحقيقات بيشتري در اين باره انجام شود.

 

2007

 

کلیدواژه ها:
گوشواره  |  جنایی  |  جوان  |  حوادث  |  دختر  |  جام نیوز  |  سرقت  |  مدرسه  | 
مشاهده نظرات

اعدام

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top