خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠ Tuesday, June 25, 2019
 
کد خبر: 565215
نظرات: 13
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۸
گزارش ویژه؛
هدف، دفع همه مردم از دین اسلام و تشیع است +فیلم
تشیع لندنی در یک نگاه؛ مجموعه ای از شواهدی که غیر قابل انکار بوده و هدف واقعی جریان انحرافی تشیع لندنی را نمایان می سازد.
تشیع لندنی هدف، دفع همه مردم از دین اسلام و تشیع است +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، سوال اساسی از طرفداران اندک جریان شیرازی این است که آیا با دیدن این شواهد که تعدادشان کم هم نیست بازهم می شود ادعا کرد اینها هدف مقدسی دارند؟این سوالی است که خیلی از مردم سلیم النفس که جریانات و تفکرات منتسب به شیرازی را دنبال می کنند و انحرافات آنها را همانطور که در کلیپ هم آمده می بینند در ذهنشان ایجاد می شود و متاسفانه همیشه اشتباهات این گروه اندک گریبانگیر همه مردم بوده و به حساب شيعه مي آورند.

 


کلیپ / تشیع لندنی در یک نگاه ـ دانلود


واضح و روشن است که غربی ها و استکبار جهانی چشم امید به نابودی اسلام بسته اند و در این جهت از هر اقدامی بهره می برند اما برای اینکه بتوانند مردم را همراه خود کنند نیاز به تبلیغاتی دارند که عامه پسند بوده و مورد مقبول جوامع خود باشد.وقتی روی تبلیغات غربی ها علیه اسلام متمرکز می شویم به نکته جالبی برمیخوریم و موضوعاتی که برای تخریب و وهن چهره تشیع استفاده کرده اند دقیقا همانی است كه گروه شیرازی ها از آن به عنوان وجه امتیاز خود نام می برند.

 


کلیپ / تبلیغات روی انحرافات این گروه با هدف تخریب شیعه ـ دانلودچه کسی است که هنوز شک داشته باشد "قمه زنی" به یکی از بهترین ابزارهای تخریب شیعه تبدیل شده است؟!


چه کسی است که شک داشته باشد جلسات لعن و توهین به مقدسات اهل سنت اختلاف های گسترده ای را بین امت اسلامی بوجود آورده؟! و در نتیجه کشتارهای زیادی را در بین مسلمانان و بدست مسلمین رقم زده است.

 


کلیپ/ پوشش اقدامات گروه شیرازی در رسانه های غربی و وهابی ـ دانلود


چه کسی است که شک داشته باشد در برخی از عزاداری ها، انحرافاتی وجود دارد که بارها مورد مخالفت علما در طول تاریخ قرار گرفته است؟! (انحرافاتی مثل راه رفتن روی تیغ و یا تاختن اسب روی بدنهای خود و ...)

 


کلیپ/ نمونه ای از مخالفت علما با انحرافات عزاداری ـ دانلود


چه کسی است که شک داشته باشد مسلمین در جای جای جهان، از شیعیان مظلوم بحرین گرفته تا مسلمین یمن و فلسطین و میانمار مورد ظلم واقع شده و کمک به آنها بر گردن همه مسلمانان جهان است؟!

 

آیا هنوز جای تردیدی باقی می ماند گروهی که سعی در ترویج اختلاف بین شیعه و سنی با توهین به عقاید اهل سنت آن هم بصورت علنی و رسانه‌ای دارند خیانت به اسلام می کنند؟! گروه منحرفی که قمه زنی را افتخار خود می داند و در جهت تهییج مردم اقدامات گسترده ای را انجام می دهند. گروه منحرفی که نه تنها هیچ اقدام مثبتی در جهت دفاع از حقوق مسلمین جهان انجام نمی دهد بلکه کمک های دیگر مسلمین را هم به سخره می گیرد.براستی آیا با این تصویری که این گروه از شیعه در جهان و اذهان عموم مردم می سازند آیا گرایش به تشیع بیشتر می شود؟! آیا سیره ائمه اطهار علیهم السلام براي دعوب به اسلام ناب محمدي اين بود؟!


135

 

کلیدواژه ها:
سیدصادق شیرازی  |  شیرازی  |  قمه  |  برائت  |  لعن  |  الله  |  تشیع  |  توهین  |  فیلم  |  شیعه  |  لندن  | 
مشاهده نظرات

این حرفا چیه شما درباره شعائر حسینی میزنید؟!!!!! اون دنیا باید جواب بدید

پاسخ

۲

۱۶

بزرگواران.....
همواره باید مراقب بازی کردن یا به عبارت صحیح‌تر، بازی خوردن تو زمین دشمن باشیم..
بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، تشیع انگلیسی و تسنن آمریکای، هر دو از دسیسه‌های شوم استکبار برای ضربه زدن به وحدت مسلمین و در نهایت پیکر اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله است...
از سویی دیگر، هر گروه دینی انحرافی، برای تداوم فعالیت در جوامع متدین، نیازمند نزدیکی به علمای دین است.
و از سویی دیگر متأسفانه برخی از علما و یا به عبارت درست، کسانی که متصدی امور دفتری یک عالم هستند، با توجیهاتی ناصحیح، بدون توجه به کلان نگری در موضوعات گسترده و بین المللی، به خیال خود برای مقابله با چند دستگی در مذهب، چشم خود را در مقابل انحرافات بسته و عکس العملی مناسب را اتخاذ نمی کنند.
حال این سوال مطرح می‌شود، من و شما به عنوان داعیان اسلام ناب، چرا باید با بازی در توطئه دشمنان اسلام، مصداق سازی دینی و علمایی تفکر انحرافی را که خود دسیسه‌ای هوشمند و هدفمند از سوی استکبار جهانی است، دستاویزی برای ضربه زدن به کیان اسلامی و وحدت مسلمین قرار دهیم...؟
«کمی بیشتر مراقب باشیم... دشمن هوشمندانه برنامه‌ریزی می‌کند»

۴

۰

کلیپ ها گویا و زیبا بود

پاسخ

۳

۵

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top