خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ الأربعاء ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٠ Wednesday, November 14, 2018
 
کد خبر: 571908
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۳
متهم اعتراف کرد؛
قتل برادر در حالت پرواز!
آن شب هم من مشغول استعمال شيشه بودم و برادرم هم کريس (کريستال) مي‌زد!
قتل قتل برادر در حالت پرواز!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، معتاد ۳۹ ساله‌اي که مدعي بود «پس از مصرف شيشه احساس مي‌کردم در حال پرواز قرار گرفته‌ام» چگونگي انداختن برادر بزرگترش از ارتفاع ۴ متري به داخل رودخانه را در حضور قاضي ويژه قتل تشريح کرد.

 

متهم اين پرونده جنايي که به منظور بازسازي صحنه برادرکشي، کنار رودخانه معروف به «کال ۴ متري» ايستاده بود وقتي مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت، گفت: من و برادرم هر دو به مواد مخدر صنعتي اعتياد داشتيم ولي سعي مي‌کرديم در خانه مواد مصرف نکنيم به همين خاطر هم براي استعمال مواد مخدر به اينجا (حاشيه رودخانه) مي‌آمديم.

 

اين جوان ۳۹ ساله ادامه داد: صبح روز حادثه با برادرم به خاطر تهيه کريستال و شيشه درگير شدم اما پس از آن من مواد مورد نيازمان را تأمين کردم و با يکديگر به قسمت بالاي رودخانه رفتيم در حال مصرف بوديم که ناگهان «مأمور بازار» شد.

 

با حضور مأموران انتظامي هر يک از ما به سويي فرار کرديم. من و برادرم هم به اين جا (محل جنايت) آمديم و در کنار يکديگر مواد مخدرمان را مصرف مي‌کرديم. شب شده بود ولي ما همچنان سرگرم کشيدن مواد بوديم. من نسبت به «شيشه» حريص هستم و تا زماني که شيشه داشته باشم کريستال نمي‌کشم.

 

آن شب هم من مشغول استعمال شيشه بودم و برادرم هم کريس (کريستال) مي‌زد! وقتي من همه موادم را مصرف کردم به برادر بزرگترم گفتم مقداري از شيشه‌هايت را به من بده! من مي‌دانستم او کمي شيشه دارد، ولي او در حالي که مشغول استعمال کريستال بود گفت: بگذار! چند دود بگيرم بعد!! با شنيدن اين جمله عصباني شدم و کريستال‌ها را از دستش گرفتم.

 

اين گونه بود که با هم درگير شديم و من که پس از مصرف شيشه احساس مي‌کردم در حالت پرواز قرار گرفته‌ام در حالي برادرم را از ارتفاع ۴ متري به داخل کال انداختم که پس از او خودم هم سقوط کردم.

 

اصلاً متوجه نشدم چه اتفاقي افتاده است. برادرم با سنگ‌هاي بزرگي که کنار کال قرار داشت برخورد کرده بود و من هم زخمي شده بودم. من طوري «حريص شيشه» هستم که اگر يک کيلوگرم هم شيشه مقابلم بگذارند همه آن‌ها را مي‌کشم! متهم افزود: حدود ساعت ۱۲ شب بود که ديدم ما را بالا مي‌کشند.

 

من ۴۸ ساعت در بيمارستان بستري شدم ولي برادرم به حالت کما رفت و تقريباً ۲۵ روز در کما بود. وقتي به خودم آمدم ترسيدم قتل برادرم به گردن من بيفتد به همين خاطر به دروغ به مأموران انتظامي گفتم فرد ناشناسي ما را به داخل کال انداخت و فرار کرد اما مدتي بعد وقتي فهميدم که قاضي پرونده همه چيز را مي‌داند ديگر نتوانستم دروغ بگويم و به قتل برادرم اعتراف کردم. اي کاش همان روز من هم مي‌مردم!

 

در ابتداي بازسازي صحنه قتل، سرگرد نجفي (افسر پرونده) نيز به ذکر جزئياتي از محتويات اين پرونده جنايي پرداخت و چگونگي دستگيري متهم را تشريح کرد. با پايان يافتن بازسازي صحنه قتل و اعترافات صريح متهم به قتل برادر بزرگترش، قاضي سيدجواد حسيني با صدور قرار بازداشت موقت وي را روانه زندان کرد تا اين پرونده جنايي مراحل ديگر قضايي خود را طي کند.

 

سابقه خبر

عقربه‌هاي ساعت ۲۲ شب دوم ارديبهشت ۹۳ را نشان مي‌داد که زني با شنيدن ناله‌هاي دلخراش از منزلش بيرون آمد و ۲ مرد خون‌آلود را روي بتن‌هاي سنگي رودخانه ديد که يکي از آن‌ها بيهوش بود. با تماس اين زن، نيروهاي امدادي و اورژانس، ۲ مرد مجروح را به بيمارستان رساندند اما مرد ۴۳ ساله به کما رفت و بيست و هفتم ارديبهشت نيز جان سپرد. با شکايت پدر مقتول، اين پرونده جنايي در حالي توسط قاضي سيدجواد حسيني مورد رسيدگي قرار گرفت که برادر مجروح مقتول مدعي بود فردي ناشناس آن‌ها را به داخل رودخانه پرت کرده است. مدتي بعد قاضي ويژه قتل عمد که به اظهارات برادر مقتول مشکوک شده بود با طرح چند سوال انحرافي، دوباره وي را مورد بازجويي قرار داد. جوان ۳۹ ساله که در پاسخ به سوالات قاضي دچار تناقض‌گويي شده و نگراني خاصي در چهره‌اش نمايان بود دقايقي بعد لب به اعتراف گشود و راز قتل برادرش را فاش کرد.

 

خراسان/ 2009

0 نظر
کلیدواژه ها:
درگیر  |  مواد  |  کریستال  |  عصبانی  |  شیشه  |  حوادث  |  جام نیوز  |  قتل  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top