خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 572954
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۳
بر اساس حادثه ای در سال 87؛
رابطه پنهانی، قتل شوهر را رقم زد
این حادثه مردادماه سال 87 همزمان با کشف جسد مردی میانسال حوالی شهرستان نهاوند اتفاق افتاد.
قتل رابطه پنهانی، قتل شوهر را رقم زد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، بررسی ها نشان داد که جسد متعلق به مردی به نام رحمت است. پس از آن بود که تحقیقات نشان داد همسر مقتول در جریان رابطه پنهانی با پسری به نام هوشنگ مرتکب قتل شده است. هر چند تحقیقات نشان داد که هوشنگ بعد از حادثه به عراق گریخته است اما او پس از چند سال در مرزهای غربی کشور بازداشت شد و اقرار کرد با همدستی ناهید مرتکب قتل شده است.

 

بخشی از پرونده هوشنگ به اتهام همکاری با گروه ضدانقلاب در دادگاه انقلاب بررسی شد و مجازات اعدام و 10 سال حبس را برایش به همراه داشت.

 

با تشکیل جلسه دادگاه پرونده قتل ناهید و هوشنگ مقابل هیئت قضایی شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به اتهام مشارکت در قتل عمد محاکمه شدند. رأی هیئت قضایی مجازات قصاص برای هوشنگ را به همراه داشت اما ناهید موفق به فرار از مجازات قصاص، محکوم به سه سال زندان شد. با اعتراض هوشنگ به رأی دادگاه پرونده در دیوان عالی کشور بررسی و اعتراض پذیرفته شد.

 

با نقض رأی دادگاه در مورد ناهید پرونده در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران دوباره بررسی شد. این بار اولیای دم مقتول از ناهید اعلام گذشت کردند. هیئت قضایی هم ناهید را به سه و نیم سال حبس از جنبه عمومی جرم محکوم کردند. / روزنامه جوان

 

2007

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top