خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠ Saturday, August 24, 2019
کد خبر: 573576
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد:
خطر بیخ گوش تالارهایی که پارتی مختلط برگزار می کنند
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: برخورد با تالارهایی که به برگزاری پارتی اقدام می کنند با جدیت پیگیری می شود.
پارتی 
خطر بیخ گوش تالارهایی که پارتی مختلط برگزار می کنند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، سردار محسن خانچرلی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی شهریار که در سالن الغدیر این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ۱۹ برنامه برای تامین و تحقق امنیت نسبی پایدار در غرب استان تهران تدوین و طراحی شده که به تدریج اجرایی خواهد شد.
 

وی افزود: موفقیت در اجرای طرح ها، مستلزم همیاری و همگرایی بین دستگاهی و درون سازمانی است و امیدواریم همچون گذشته تعامل سازنده موجود استمرار یابد.
 

سردار خانچرلی گفت: یکی از عوامل تاثیرگذار در تامین امنیت پایدار، توسعه و تقویت گشت زنی ها است و با توجه به اهمیت این امر، در نظر داریم ارتقای سطح کمی و کیفی واحدهای گشتی را در اولویت قرار دهیم.
 

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران عنوان کرد: تمرکز گرایی در واحدهای یگان امداد نیز از دیگر برنامه های هدفمند این مجموعه است و با ترتیب دادن ساز و کارهای لازم و هماهنگی های لحاظ شده، این امر مهم نیز محقق خواهد شد.
 

وی افزود: یکی دیگر از دستور کارهای تعریف شده در حوزه غرب استان تهران، برخورد قاطعانه و جدی با باغ تالارهایی است که در پوشش عروسی اقدام به برگزاری پارتی و مراسم مختلط می کنند.
 

سردار خانچرلی گفت: برای ما قابل تحمل نیست که عده ای با راه اندازی باغ تالارهایی به فساد دامن بزنند و طی ماموریتی ویژه به معاونان خود ابلاغ کرده ایم که شخصا و با حضور میدانی عملکرد تالارهای غرب استان را رصد و در صورت مشاهده چنین انحرافاتی با جدیت نسبت به  اعمال قانون اقدام کنند.
 

افزایش نظارت ها بر عملکرد نیروی انتظامی با سامانه ۱۹۷

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به افزایش نظارت ها بر عملکرد نیروی انتظامی در این منطقه، اظهار داشت: در نظر داریم با افزایش اطلاع رسانی به مردم در خصوص زمان انجام برنامه های انتظامی در غرب استان تهران، سطح نظارت ها را ارتقا دهیم.
 

وی افزود: برنامه ریزی شده تا در صورت عدم انجام امور مردم و زمان برشدن خواسته ها، شهروندان ساکن در این منطقه طی تماس با سامانه تلفنی ۱۹۷ و حضور سریع بازرسی در محل گزارش شده، نسبت به پیگیری شکایت مردم اقدامات لازم اجرایی شود.
 

متمرکز سازی پلیس ۱۱۰ در غرب استان تهران

خانچرلی افزود: متمرکز سازی پلیس ۱۱۰ نیز از دیگر دستور کارهای نیروی انتظامی شرق استان تهران است و در نظر داریم تماس های مردمی با این سامانه ابتدا به مرکز وصل و سپس به واحد های گشتی برای پیگیری اجرایی ابلاغ شود.
 

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران عنوان کرد: تمرکز در بخش های دیگر انتظامی غرب استان تهران نیز پیگیری می شود تا وظایف محوله به نحو مطلوب تری اجرایی شود.
 

نقش موثر تعاملات دو سویه در حصول امنیت پایدار

سرهنگ فریدون مکرمی اصل فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شهریار اظهار داشت: تعاملات دو سویه و بین دستگاهی نقش بسیار موثر و سازنده ای در حصول امنیت پایدار ایفا می کند.
 

وی افزود: امنیت مولفه حائز اهمیتی است که ابعاد ذهنی آن بسیار برجسته تر از جنبه های عینی این مقوله است و رویکرد ما در این حوزه تبدیل مقابله محوری به پیشگیری محوری و سپس پیش بینی محوری است تا با این ساز وکار به موفقیت های هر چه بیشتری در حفظ آرامش شهر و شهروندان دست یابیم.
 

مکرمی اصل گفت: نباید از نقش نهادهای اجتماعی نیز به سادگی چشم پوشی کرد و اگر مجموعه های اجتماعی نتوانند نقش های تعریف شده خود را ایفا کنند، سرقت، خشونت، بزهکاری، اعتیاد و... در جامعه افزایش می یابد.
 

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ محمد رضا مطیعی فرمانده سابق شهرستان شهریار با اهدای لوح و هدایایی از سوی مسئولان اداری، شهری و انتظامی این منطقه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
 

گفتنی است حضور در مجموعه انتظامی قدس، ملارد، نظرآباد، مارلیک و نماینده پلیس ایران در صندوق حمایت از کودکان در سازمان ملل از سوابق خدمتی و مدیریتی فرماندهی جدید انتظامی شهریار به شمار می رود./ مهر
115

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top