خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠ Sunday, May 26, 2019
 
کد خبر: 613823
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۲۰:۲۸
در پی طرح برخی نسبت‌های نادرست به رسانه ملی؛
پاسخ صداوسیما به اظهارات اخیر نوبخت
روابط عمومی رسانه ملی با ارائه توضیحاتی به اظهارات سخنگوی محترم دولت در خصوص صداوسیما پاسخ داد.
صداوسیما پاسخ صداوسیما به اظهارات اخیر نوبخت
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز به نقل از تسنیم، در پی اظهارات اخیرسخنگوی محترم دولت در خصوص صداوسیما و طرح برخی نسبت‌های نادرست به رسانه ملی، روابط عمومی صداوسیما، بیان توضیحاتی در این خصوص را ضروری می‌داند؛

 


1- بنا به قوانین و ضوابط رسانه در دعوت از رجل سیاسی و مذهبی، هماهنگی و انجام امور اداری دعوت از سوی مدیران سازمان است و تهیه کنندگان و مجریان برنامه نیز با هماهنگی با مدیران اقدام می‌کنند، اما دعوت از جناب آقای دکتر ظریف در برنامه نود خارج از این قاعده متعارف صورت گرفته است.2- متاسفانه با وجود تاکیدات مکرر در این خصوص عده‌ای تلاش می‌کنند با بهره برداری‌های سیاسی از این موضوع، تلاش‌های رسانه‌ملی را نادیده گرفته و زحمات شبانه روزی همکاران خدوم این رسانه را در انجام رسالت حرفه‌ای و سازمانی خود خدشه دار کنند. جای بسی تامل و تعجب است که سخنگوی محترم دولت با وجود اذعان به تلاش‌های صداوسیما در پوشش فعالیت‌های دولت در مقاطع مختلف، صفت نامفهوم اپوزیسیون را به صداوسیما نسبت می‌دهد و آن را به یک رسانه جناحی تشبیه می‌کند. باید پرسید آیا رشد کمی و کیفی تولیدات رسانه ملی در خصوص پوشش فعالیت‌های دولت در بخش‌های مختلف و با هدف کمک به دولت و ایجاد امید ونشاط در جامعه بیانگر عملکرد جناحی است؟ آیا رشد سه برابری برنامه‌های رسانه ملی در هفته دولت نسبت به سال‌های گذشته و ایجاد امکان برای همه وزرای محترم برای ارائه گزارش از عملکرد حوزه وزارتی خود نشان دهنده برخورد اپوزیسیون گونه صداوسیماست؟

 3- جناب آقای نوبخت نیک می‌دانند همه این اقدامات در شرایطی انجام می‌گیرد که رسانه ملی با چالش‌های جدی در تامین منابع مالی خود روبروست و این مشکلات تاکنون زیان‌های جبران ناپذیری را به پیکره رسانه وارد کرده است. انتظار اینست اگر رسانه ملی را از خود می‌دانیم در نقد عملکرد آن نیز همانند مجموعه‌های مرتبط با خود، جانب انصاف را رعایت کنیم.در پایان براین نکته تاکید می‌شود این اظهار نظر‌ها و حاشیه سازی‌ها لحظه‌ای رسانه ملی را در انجام وظیفه ذاتی خود نسبت به نظام، دولت و سایر دستگاه‌های کشور دچار تردید نخواهد کرد و بر این باوریم که مردم شریف ایران با درک درست از واقعیت‌ها همانند گذشته رسانه ملی را در انجام وظایف حرفه‌ای خود همراهی خواهند کرد.

 

1059

 

3 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

دقیقا صدا وسیما جناحی و سلیقه ای عمل میکنه

پاسخ

۱

۰

به فکر مردم باشید عوض توپیدن به همدیگر

پاسخ

۷

۰

جواب خوبی بود

پاسخ

۳

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top