خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 630021
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۶
سبک زندگی؛
مردان کدام ظاهر زنان را بیشتر می‌پسندند؟
مردان بدون استثنا زنان را بدون آرایش و یا با آرایش خیلی کم می‌پسندیدند.
زن و مرد مردان کدام ظاهر زنان را بیشتر می‌پسندند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

امام صادق علیه السلام: با پدرانتان خوشرفتاری کنید تا فرزندانتان با شما خوشرفتاری کنند.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیـوز، برای همه زنان مهم است که مردها چه ظاهری از آنها را بیشتر می پسندند. دانستن سلیقه مردان کار سختی نیست این مطلب راهنمای خوبی پاسخ به این سوال است که کدام ظاهر زنان را مردان دوست دارند؟

 

در یک تحقیق و همه پرسی محققان۴۰ زن را با ظاهر متفاوت و آرایش متفاوت انتخاب کردند و از آنها خواستند که مدل عکاسی شوند. از این زنان خواسته شد که با آرایش و ظاهری که برای یک قرار عاشقانه مهم دارند برای عکاسی حاضر شوند. مدل‌ها قبل و بعد از آرایش و حتی در حین آرایش عکاسی شدند.

 

 بعدعکس های این مدلها را برا۴۰ زن و۴۰ مرد دیگر نمایش دادند و از آنها خواسته شد که عکس‌ها را به دقت نگاه کنند و از آنها خواستند که جذابترین عکس هر زن را انتخاب کنند.

 

نتیجه کاملا با آنچه که زنها خودشان در مورد عکس‌هایشان قضاوت می‌کردند متفاوت بود. در حالیکه زنها عکس‌های با آرایش را جذابتر می‌دانستند مردان عکس‌های بدون آرایش را می‌پسندیدند.

 

آن ۴۰ زنی که عکس‌ها را دیدند زنان را با آرایش جذابتر میدانستند و مردان بدون استثنا زنان را بدون آرایش و یا با آرایش خیلی کم می‌پسندیدند.

 

بنابراین برخلاف تصور زنان که فکر می‌کردند مردها چهره‌های با آرایش زیاد را جذاب می‌دانند و برای اولین قرار شامشان سعی میکردند با آرایش جذابتر به نظر برسند، مردان ترجیح میدادند که چهره‌ها طبیعی ویا با آرایش خیلی کم باشند.

 

 خلاصه اینکه اگر قرار شام عاشقاته دارید بهتر است دیگر از مژه مصنوعی و رژ لب غلیظ و تیره استفاده نکنید مطمئن باشید چهره طبیعی شما با یک آرایش ساده و کم بسیار در نظر آقایان جذابتر است.

 

نیک صالحی/2021

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top