خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩ Thursday, August 16, 2018
 
کد خبر: 630318
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۰
در مشهد اتفاق افتاد؛
دستگیری6 نفر از اوباش و عوامل نزاع دسته جمعی
عقیل رحمانی – 6 نفر از اوباش منطقه خواجه ربیع مشهد که پس از یک نزاع دسته جمعی دست به تخریب خودروی شهروندان زده بودند، دستگیر شدند.
دستگیری1 دستگیری6 نفر از اوباش و عوامل نزاع دسته جمعی
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیو زبه نقل از خراسان، هفتم بهمن ماه، تعدادی از اراذل و اوباش بنام منطقه خواجه ربیع که سابقه قانون شکنی هم داشتند، در حالی که شمشیر ، تبر و چاقو روی سرشان می چرخاندند، برای انتقام گرفتن از یک گروه دیگر از اوباش به خیابان خواجه ربیع رفتند و پس از یک نزاع و تخریب شیشه و... از محل متواری شدند.

 

پس از آن  افرادی که مورد حمله قرار گرفته بودند برای گرفتن انتقام خودشان را به افراد مهاجم رساندند و نزاع دیگری را رقم زدند.تعدادی از عوامل این نزاع پس از متواری شدن از محل، خود را به خیابان بلال رساندند  وبا سلاح سرد به خودروهای عبوری حمله کردند. آن ها درحالی که درمیان شهروندان رعب و وحشت ایجاد کرده بودند پس از تخریب شیشه تعدادی از خودرو ها از محل متواری شدند.

 

ماموران عملیات ویژه فرماندهی انتظامی مشهد پس از هماهنگی های قضایی با میرزایی بازپرس شعبه 409 دادسرای مشهد، تحقیقات  خود را دراین رابطه  آغاز کردند.در ادامه ردزنی های پلیسی، ماموران توانستند چهارشنبه گذشته مخفیگاه 6 نفر از اوباش را که بر خی ازآنها با نام مستعار ماموت و جوزی  درمیان خلافکاران شناخته می شوند، شناسایی و آنها رادستگیر کنند .

 

در حالی که 2 تن دیگر از  عاملان برهم زدن نظم عمومی همچنان تحت تعقیب پلیس هستند، تعدادی از شهروندان که در جریان دستگیری این افراد خطرناک قرار گرفته بودند با مراجعه به مقر پلیس از این اقدام به موقع پلیس تشکر کردند و خواستار دستگیری دیگر عوامل فراری این نزاع دسته جمعی  شدند.

 

2022

2 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top