خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ الجمعة ١٠ المحرّم ١٤٤٠ Friday, September 21, 2018
 
کد خبر: 645327
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۰
در تهران رخ داد؛
خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار دستگیر شد
یک خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شد.
مجرم خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار دستگیر شد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

هب گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در ساعت 13:00 مورخه 10/12/1394 یک فقره دستگیری سارق جیب بر در داخل اتوبوس خط BRT راه آهن – تجریش به کلانتری 105 سنایی اعلام شد؛ با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که فردی حدودا 40 ساله در حین انجام سرقت به شیوه جیب بری توسط مسافرین اتوبوس شناسایی و دستگیر شده است.


 
پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "جیب بری" و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 6 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  


35 فقره سابقه دستگیری در پرونده متهم :  
با انتقال متهم "افشین . الف" ( متولد 1356 ) به پایگاه سوم پلیس آگاهی، بررسی سوابق وی توسط کارآگاهان انجام و مشخص شد که وی از سال 1364 تاکنون، 35 بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف بویژه دهها فقره سرقت ، ایراد ضرب و جرح عمدی، موادمخدر، اخلال در نظم عمومی، شرب خمر، جرایم اخلاقی، قدرت نمایی با سلاح سرد، اقدام علیه امنیت ملی و ... بارها دستگیر و آخرین سابقه وی نیز به شهریور ماه سال 1393 باز می گردد.
 
متهم که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به دهها فقره جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران اعتراف و عنوان کرد که پس از آزادی از زندان ، سرقت های خود را اینبار به شیوه جیب بری در داخل اتوبوس های درون شهری ( BRT ) از سر گرفته اس.  
 
سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: " با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت های جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران و سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه نمایند ".

 

2022
 

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

دست اینها را قطع کنید

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top