خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 26, 2019
 
کد خبر: 671192
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۸
در بیانیه جمعی از طلاب و روحانیون کرمانی مطرح شد:
مطالبه از دستگاه‌های امنیتی-قضائی برای برخورد قاطع با ساختارشکنی فائزه هاشمی
«دختر آقای هاشمی پیش از این نیز در مقاطع مختلف وظیفه ساختارشکنی در نظام جمهوری اسلامی و تقدس زدایی از باورها و عقاید این مردم مسلمان را بر عهده داشته است»
فائزه هاشمی مطالبه از دستگاه‌های امنیتی-قضائی برای برخورد قاطع با ساختارشکنی فائزه هاشمی
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، جمعی از طلاب و روحانیون استان کرمان در واکنش به دیدار جنجالی فائزه هاشمی با یکی از مجرمان بهائی، بیانیه ای صادر کردند که منتخبی از آن در پی می‌آید:

 

مردم شریف کرمان!
خبر دیدار دوستانه فرزند آقای هاشمی رفسنجانی با سرکردگان فرقه انگلیسی اسرائیلی بهائیت، و انتشار هدفمند تصاویر این دیدار شیطانی، دل ما را نیز همچون شما به درد آورد و قطعا این اتفاق موجبات تألم خاطر مبارک حضرت ولیعصر (عج) را نیز فراهم آورد؛ نه از این جهت که خود این شخص در محاسبات ملت بزرگ ایران جایی داشته باشد، بلکه از آن رو که وی وابسته به کسی است که روزگاری مردم او را ستون انقلاب می دانستند و قرار بود در مسیر تعالی ایران اسلامی قدم بردارد.


البته نظام اسلامی در مسیر پیش روی خود همواره رویش ها و ریزش هایی را شاهد بوده و خواهد بود... دختر آقای هاشمی پیش از این نیز در مقاطع مختلف وظیفه ساختارشکنی در نظام جمهوری اسلامی و تقدس زدایی از باورها و عقاید این مردم مسلمان را بر عهده داشته است؛ اما از فتنه 88 به بعد، شاید درست تر باشد که گفته شود سردمداری گروهی از مخالفان و معاندان را در جهت براندازی عهده دار شده است.


...امروز رسما و در کمال وقاحت، تصاویر دوستی خود با بهائیت اسرائیلی -که خصومت همه جانبه این فرقه با اسلام و ایران و ایرانی غیرقابل انکار است- را منتشر می کنند. دوستی و معاشرتی که اگرچه قطعا به پیش‌ترها برمی‌گردد اما انتشار رسمی تصاویر آن کاملا در راستای رسمیت بخشیدن به این فرقه و همراهی با اهداف براندازانه آنان طراحی شده است.


امروز اگر دستگاه های امنیتی و قضائی در برخورد با این رفتارهای براندازانه -خدای ناکرده- کوتاهی و کم‌کاری کنند، قطعا در پیشگاه ملت بزرگ ایران بخشیده نخواهند شد.


والسلام علیکم و علی عبادالله الصالحین
جمعی از طلاب و روحانیون کرمان

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top