خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ الأربعاء ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩ Wednesday, January 17, 2018
 
کد خبر: 683356
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۴/۷ - ۱۹:۳۵
بازیکنان، رسانه‌ها، هواداران و کی روش در لیست متهمان!
دلیل سکوت رامین رضاییان و مهدی طارمی چیست؟
مهدی طارمی و رامین رضاییان در ترکیه حضور دارند و هر لحظه، خبری جدید در خصوص وضعیت آنها به گوش می رسد.
رامین رضاییان مهدی طارمی دلیل سکوت رامین رضاییان و مهدی طارمی چیست؟
به این مطلب امتیاز دهید
60% 40% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، مدیربرنامه های طارمی قاطعانه اعلام کرده طارمی به هیچ عنوان به تیمی غیر از پرسپولیس نمی رود اما این مهاجم هنوز حرفی در این مورد نزده.

 

بزرگترین اشتباه رضاییان و طارمی که سبب شده در این لحظات مورد غضب هواداران قرار بگیرند و فحاشی زیادی به آنها شود، سکوت بی دلیل شان در این لحظات است.این دو بازیکن می توانستند با یک مصاحبه کوتاه تکلیف خودشان، باشگاه و هواداران را روشن کنند تا دیگر نه فحشی در کار باشد و نه حساسیتی. قطعا هواداران اگر می شنیدند که این دو بازیکن قصد جدایی دارند، به راحتی با این قضیه کنار می آمدند و کار به آنها نداشتند اما سکوت این دو سبب شده هواداران عصبی شوند و به گونه ای که زیبنده هیچ کدام از دو طرف نیست با آنها برخورد کنند.


تنها دلیل سکوت این دو بازیکن، باز گذاشتن دری برای بازگشت است. رضاییان و طارمی قصد دارند در صورتی که توافقی با تیم های ترکیه ای حاصل نشد همه چیز را منکر شوند و بگویند ما که نگفتیم برای مذاکره می رویم، رفته بودیم برای تفریح و نمی دانیم چرا رسانه ها چنین اخباری منتشر کردند! قطعا دیوار رسانه ها آن زمان کوتاه تر از هر دیواری است. در اولین ساعات خبر سفر رضاییان به ترکیه و پیش از اینکه سایر سایت ها خبری در این خصوص منتشر کردند، حملات زیادی به ادمین کانال تلگرامی بانک ورزش صورت گرفت که چرا خبر کذب منتشر می کند. پس از چند ساعت که همه خبرگزاری ها خبر را منتشر کردند، حملات به سمت این دو بازیکن چرخید.


هواداران پرسپولیس در  خیلی از موارد این چنینی یکی از مقصران اصلی هستند. آنها بازیکنان را تا عرش می برند و آن وقت دیگر روی انتقاد از آنها ندارند و چه بهتر که به رسانه ای که زودتر از همه این خبر را منتشر کرده حمله کنند.


روز گذشته خبرنگار بانک ورزش برای اطلاع از موضوع به سایت های ترکیه ای مراجعه کرد و متوجه شد چند تیم ترکیه ای خواهان رامین رضاییان هستند که یکی از این تیم ها بورسا اسپور ترکیه است. با پیگیری خبرنگار بانک ورزش و تماس با شماره ای که در سایت باشگاه بود، مشخص شد آنها امروز با رضاییان جلسه دارند.
انتشار همین چند خط کافیست تا اگر رضاییان به ایران برگشت همه به خبرنگار بانک ورزش حمله کنند که چرا رضاییان در این تیم نماند و از اول هم مشخص بود دروغ نوشته اید و فلان و بهمان!


یعنی مذاکره کردن هر تیمی با هر بازیکنی از نظر عده ای، به معنای عقد قرارداد است و نمی شود که تیم ها با بازیکنانی مذاکره کنند و قراردادی ثبت نشود. در ایران خودمان هم هزاران مورد مذاکره در نقل و انتقالات داریم که به نتیجه نمی رسد اما وقتی پای بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس در میان است، هواداران این دو تیم تصور می کنند حتما باید پس از مذاکره، قراردادی بسته شود وگرنه حتما سایتی که این خبر را منتشر کرده دروغ به خورد مخاطب داده است.


بانک ورزش سعی دارد با سرعتی قابل قبول، اخباری واقعی در اختیار مخاطبان بگذارد و در همین رابطه نیز با مراجعه به اکثر سایت های ترکیه ای، اخباری قابل توجه به اطلاع مخاطبان رسانده اما باز هم برخی حرف خودشان را می زنند و راه خود را می روند تا بازیکنان را بزرگ و بزرگ تر کنند؛ تا جایی که دیگر نتوان  جلوی آنها را گرفت.


رامین رضاییان و طارمی در حالی با سکوت شان به این شایعات دامن می زنند که گفته می شود احتمال بازگشت مهاجم سرخپوشان به وطن بیشتر از عقد قراردادش است اما در مورد رامین، چند تیم ترکیه ای خواهان او هستند که شاید یکی از این تیم ها در نهایت با او به توافق برسد.


جدایی این دو بازیکن از پرسپولیس شاید مشکلاتی برای سرخ پوشان ایجاد کند اما یک خوبی بزرگ دارد و آن هم کم شدن ملی پوشان این تیم است. امیر قلعه نویی در لیگ چهاردهم استقلال قدرتمندی در دست داشت که ملی پوشان زیادی در این تیم توپ می زدند. پس از درگیری قلعه نویی و کی روش، ملی پوشان استقلال به شکلی عجیب افت کردند و تهمت های زیادی به آنها زده شد که در زمین راه می روند و برای اینکه سرمربی استقلال را ضایع کنند، به دستور کی روش برای قلعه نویی بازی نمی کنند. ژنرال آبی ها بارها به اینکه بازیکنان ضعیفی چون امیرحسین صادقی به تیم ملی دعوت می شوند اعتراض کرد اما کی روش تا مادامی که صادقی در استقلال بود او را دعوت کرد و پس از جدایی این بازیکن از استقلال، بلافاصله او را از لیستش خط زد تا حرف قلعه نویی به فوتبال دوستان ثابت شود. با توجه به مشکلی که میان کی روش و برانکو به وجود آمده، شاید جدایی دو ملی پوش سرخپوشان به سود آنها باشد و بلایی که سر قلعه نویی آمد سر برانکو نیاید. هرچند برخی معتقدند سرمربی تیم ملی در جدایی این دو بازیکن  نقش دارد و ضعیف شدن پرسپولیس و نتیجه نگرفتن برانکو از هر چیزی برای او مهمتر است. چرا که نتیجه گرفتن و محبوب تر شدن برانکو، حسابی جایگاه او را به خطر می اندازد و این اصلا به صلاح او و دوستان بیشمارش نیست.

2 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top