خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ الأربعاء ٦ صفر ١٤٤٠ Wednesday, October 17, 2018
 
کد خبر: 684205
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۷
پیراهن طارمی به وحید امیری رسید +عکس
شماره مهاجم فصل گذشته پرسپولیس به وحید امیری رسید.
وحید امیری پیراهن طارمی به وحید امیری رسید +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با جدایی مهدی طارمی از جمع سرخپوشان،شماره 9 این تیم به وحید امیری رسید.

 

این در حالی است که پیش تر قرار بود شماره 9 پرسپولیس به محسن مسلمان برسد.

 

2 نظر
نمایش نظرات

در روزگاری که بی پولی و بیکاری بیداد می‌کند هنوز هم فقط فوتبال است که می‌تواند کاری کند تا ایرانی‌ها دقایقی یا حتی ساعتها در یک روز ، بی خیال از همه این مشکلات ، زندگی را با کری و شوخی و هیجان و التهاب دنبال کنند ، یک شب را تا به صبح نخوابند تا مطمئن شوند بازیکن محبوبشان صبح قراردادش را تمدید میکند یا نه؟ و یا یک صبح آدینه را تا عصر پای تلویزیون بنشینند و با گشت و گذار در فضای مجازی دقیقه به دقیقه حواشی را دنبال کنند تا شروع شود دربی جنجالی و نود دقیقه پای جعبه جادویی میخکوب شوند تا لحظه ای که یا با نعره‌های مستانه از شادی برد تیمشان برای پایکوبی به میان خیابانها روند و یا غمگین از باخت تیم محبوبشان گوشی تلفن همراه خود را خاموش کرده و در کنجی به دیوار زل بزنند یا نهایتا سکته کنند.

آری فوتبال برای ما فقط سرگرمی نیست ، عشق است ، عشقی که ما را فارغ می‌کند از همه دردها و رنج‌ها و لذت می‌بریم از لحظه لحظه این عاشقی.

و چه سخت است روزی که آقای گل تیمت ، امیدت در دربی‌ها به یکباره برود بی آنکه سخنی گفته باشد تا هواداران بدانند چه شد که آقای گل به همین راحتی رفت.....

آری تو مقصری و فقط تو مقصری که سکوت کردی در زمانی که وقتی با تلاش و زحمت به ترکیب اصلی پرسپولیس رسیدی و خودت را نشان دادی و به اوج رساندی ، چقدر برخورد بد ، هم تیمی هایت را تحمل کردی و بخاطر آرامش پرسپولیس حرفی نزدی تا جایی که اگر نبود حمایت دو تن از بازیکنان بزرگ پرسپولیس ، بعضی از بازیکنانی که در زمان فلان سرمربی باندی برای خودشان درست کرده بودند تو را ، حتی در تمرین می‌زدند.

و باز هم تو ساکت ماندی و تلاش کردی و خودت برای خودت موقعیت گل ساختی و گل زدی و اینقدر به همان بازیکنان پاس گل دادی تا شرمنده شوند.

تو را حتی در دربی به ناحق ذخیره گذاشتند و وقتی به بازی آمدی ، طوفان بپا کردی و بعد از آن سکوت کردی و سخنی نگفتی از بغضی که بعضی‌ها نسبت به تو داشتند.

آهای "طارمی شهرستانی"،تو خودت مقصری که با صدای بلند فریاد نمیزنی و نمی‌گویی که سرمربی پرسپولیس از همان اول فصل گذشته با تو مشکل داشت و تو را نمی‌خواست ، آری خودت مقصری که نمی‌گویی اگر فشار هواداران نبود سرمربی همان فصل گذشته تو را رد می‌کرد.

و باز هم می‌گویم قصور از جانب توست که وقتی همه از گل نزدن تو در سه بازی آخر فصل گلایه کردند به جای اینکه به هواداران بگویی عامل اصلی چه کسی است باز هم فقط سکوت کردی و با گریه خودت را آرام کردی تا خوشی هواداران بعد از یک فصل خوب به ناخوشی تبدیل نشود...

درست است ، خودت مقصری چون نمی‌گویی که مسولان پرسپولیس تا وقتی به دنبال کاوه رضایی و... بودند سراغی از تو نگرفتند و وقتی درمانده شدند تازه یادشان افتاد که سراغ تو بیایند تا ناکامی و ضعف خود درگرفتن بازیکن را بتوانند یک جور پوشش دهند .

داشت یادم میرفت که قصور اصلی ات رابگویم. کدام قصور؟ همان که نمی‌گویی دلیل عدم اعتمادت به عابر بانک معروف تیم چیست. همان کسی که در مقابل ماشینی که تو به آقا مجتبای عزیز دادی یک چک به تو داد.

آری بلند بگو تا بشنویم که چند ماه حساب عابر بانک خالی بود و چک پاس نمی‌شد آنهم چک صدمیلیونی نه یک چک چهارمیلیاردی.

بلندتر بگو تا بدانند هواداران که بعد از شارژ شانسی اون حساب بخاطر اینکه چک پاس شود چند میلیون قرض کردی به حساب اون آقا ریختی تا بتوانی حداقل بخشی از پول رو زنده کنی.

آهای پسر سر به زیر شهرستانی بس است دیگر سکوت...حالا تو دیگر بزرگ شده ای .بادی به غبغب بیانداز و فریاد بزن و بگو که جناب عابربانک بس است سواستفاده از نجابت بوشهری‌ها (تنها خصیصه بد اکثر بوشهریها)

بس کن اینهمه دروغ گویی را.بگو تو به اندازه کافی از بوشهر و بوشهریها استفاده برده ای.کی؟همان زمانی که مردم عسلویه درگرما با جان کندن مشغول زراعت بودند و بیخبر از همه جا که تو و امثال تو رسیدید و شروع کردید به زمین خریدن و چهارصد هکتار زمین از مردم به ثمن بخس خریدید و چند روز بعد ، این زمینها با ارزش شد و الان مدعی هستی بیش از هزار میلیارد ارزش دارد.

راستی از کجا میدانستی به این زودی این زمین‌ها با ارزش می‌شوند که حالا با پول خودمان پز می‌دهی و می‌گویی "یارب روا مدارگدا معتبر شود"

آقای طارمی بگو به هواداران تا بدانند برای بازیکن شش گله لیگ گذشته یک میلیارد برای یک فصل پیشنهاد دادند و وقتی تو به باشگاه رفتی به تو گفتند 30 درصد باقیمانده فصل گذشته را که فعلا نداریم بدهیم یک قرارداد دوساله ببند به مبلغ یک میلیارد تومان و این پول را هم در عرض دو سال به صورت قسطی خواهیم داد. یعنی اینکه ما تو را نمی‌خوایم و فقط فشار هواداران و نداشتن مهاجم باعث شده با تو وارد مذاکره شویم.

صحبت ازقرداد و پول شد. اصلا چه قصوری بالاتر از اینکه تو پول پرستی.قبول نداری؟بگذار برایت رو کنم کجاها پول رو به پرسپولیس ترجیح دادی.

در سال اول که شبهای قبل ازبازی چای و بیسکویت شام خوردی و فردایش گل زدی و برای تو همه هورا کشیدند بدون اینکه بدانند پولی برای خریدشام هم نداری و در آخرفصل پولت راهم ندادند.
آری تو پول پرستی که د رزمان بی پولی سکه‌های هدیه ای که بوشهریهابا آن دل دریاییشان به تو داده بودند را برای عمل احمدجرارد دادی تاجور باشگاه را هم تو بکشی.

آری پول پرستی، پول پرستی و پول پرستی که پارسال با پیشنهاد پنج میلیاردی قطر نرفتی و بخاطر عشقت ماندی پرسپولیس وآنها قرارداد800میلیونی با تو بستند و سیصدمیلیونش رو هم ندادند.اگراینهامعنای پول پرستی نیست پس پول پرستی چیست که این روزها به تو میگویند؟ و تو بابت همه اینها مقصری چون بازهم کلامی نگفتی تانشکند دل مشوقانت درسرما و گرما.

آری تو مقصری که همیشه سکوت کردی. همیشه مدعی بودی که از علی دایی درسهای فراوان گرفته ای و علی کریمی را الگوی فوتبالت میدانستی اما ایکاش از این دو صراحت لهجه هم یاد میگرفتی تا بعضی از انسانهای کج اندیش بخاطر پوشش دادن ضعفها و دروغ گویی هایشان تو را در مقابل هواداران قرار ندهند.

و اما چند کلامی نیز با پیشکسوتان عزیز و مسوولان محترم باشگاه بزرگ پرسپولیس

پیشکسوتان بزرگواری که دراین چند روز به طارمی انتقاد نمودید آیا بهتر نبود شما که تجربه این بازی‌ها را دارید قبل از اظهار فضل از این جوان می‌خواستید تا شفاف و صریح مطالب را برایتان بگوید تا بدانید اوضاع این روزهای باشگاه را و "سیه روی شود هر که در او غش باشد"

و شما مسولین محترم باشگاه بزرگ و عزیز "پرسپولیس"، بهتر است بجای اینکه به دنبال سر پوش گذاشتن بر روی ضعف‌های خود در جذب بازیکن باشید کمی مجدانه و غیرتمندانه حق خود را مطالبه کنید که چرا و به چه دلیلی بازیکنان تیم ملی از حضور در پرسپولیس سرباز می‌زنند و چه دلیلی یا چه شخصی باعث شده که فکرکنند با حضور در پرسپولیس آینده شان درتیم ملی به خطر می‌افتد.

پاسخ

۰

۰

مبارکش باشه خدا کنه موفق بشه

پاسخ

۱

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top