خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠ Sunday, April 21, 2019
 
کد خبر: 701160
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۹
در گزارشی اختصاصی؛
انتشار تصاویر بمب افکن های روسی در همدان
«توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا 60 درصد کاهش داده و ضمن کم کردن هزینه ها، میزان تاثیرگذاری حملات هوایی خود را نیز ارتقا دهد.»
جنگنده روسی انتشار تصاویر بمب افکن های روسی در همدان
به این مطلب امتیاز دهید
84.6% 15.4% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه لبنانی المصدر نیوز (Almasdarnews) در گزارشی مدعی شد تصاویری را به صورت اختصاصی از بمب افکن های روسی در پایگاه هوایی «نوژه» در همدان ایران به دست آورده است.

 

این پایگاه مدعی شد: «المصدر به تصاویری اختصاصی از جنگنده های روسی اعزام شده به یک پایگاه هوایی در همدان در غرب ایران دست یافته است. توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا 60 درصد کاهش داده و ضمن کم کردن هزینه ها، میزان تاثیرگذاری حملات هوایی خود را نیز ارتقا دهد.

 

پیش از این جنگنده های روسی برای بمباران اهداف خود در نزدیکی پالمیرای سوریه باید مسیری نزدیک به 2.150 کیلومتر را طی می کردند. اما پایگاه هوایی همدان در ایران تنها 900 کیلومتر با پالمیرا فاصله دارد.»

 

 

 

 

 

 

 

پیش از این نیز روزنامه النشره لبنان، مدعی شده بود که منابع خبری از رسیدن جنگنده های بمب افکن "تو-22 إم3" روسیه به پایگاه هوایی همدان خبر دادند که قرار است از این شهر علیه داعش در سوریه وارد عمل شوند.

 

به نوشته النشره، ایستگاه هوایی روسیه اعلام کرده که این اقدام باعث خواهد شد تا به میزان 60 درصد از مسافت برای جنگنده های روس جهت عملیات هوایی علیه داعش در سوریه کاسته شود. بنا بر این گزارش، پایگاه هوایی حمیمیم سوریه قادر نیست تا این نوع جنگنده ها را در خود جای دهد و امکان حفظ آنها در این پایگاه میسر نیست.

 

 

 

 

 

 

506

 

6 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top