خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 703151
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۷
معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری اصفهان:
تاثیر راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در مراجعات مردمی
لسانی گفت: الکترونیکی شدن خدمات قضایی و ارتقاء روزافزون آن باعث سهولت در دسترسی، سرعت در ارائه خدمات و کاهش چشمگیر مراجعان به دادگستری‌ها و کاهش اطاله دادرسی شده است.
دادگستری تاثیر راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در مراجعات مردمی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش گروه اجتماعی جام نیوز، معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان اصفهان از چند دفتر خدمات الکترونیک قضایی اصفهان بازدید بعمل آورد.

 

محسن لسانی معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان در حاشیه این بازدید ارائه خدمات دفاتر الکترونیک قضایی را گامی مؤثر در راستای سهولت در دریافت خدمات قضایی برای عموم اعلام و بیان داشت: این طرح را می‌توان از جمله طرح های بزرگ دستگاه قضایی برشمرد که با توجه به الکترونیکی شدن خدمات قضایی و ارتقاء روزافزون آن، سهولت در دسترسی، سرعت در ارائه خدمات و کاهش چشمگیر مراجعان به دادگستری‌ها و کاهش اطاله دادرسی را به همراه داشته است.

 

وی افزود: راه اندازی این دفاتر ابتدا از سال 91 در تهران و از اواخر سال 93 در اصفهان اجرا شده است و تاکنون 8 دفتر در حوزه قضایی اصفهان تأسیس و شروع به فعالیت نموده است و با توجه به فراخوانی که اعلام شد تا پایان سال جاری در شهرستانها و سایر حوزه‌های قضایی استان اصفهان نیز راه اندازی خواهد شد.

 

لسانی در پایان از نظارت و بازرسی و ارزیابی عملکرد مستمر و دقیق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خبر داد و تصریح کرد: واحد نظارت و بازرسی معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان نظارت بر حسن انجام خدمات این دفاتر را عهده دار بوده و با بازرسی‌های منظم، دوره ای و مستمر نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی و گزارش آن را تنظیم و به مراجع ذیصلاح در قوه قضاییه منعکس می‌نماید./ میزان

 

115

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top