خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١ Monday, October 14, 2019
کد خبر: 722143
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۶ - ۱۰:۰۷
حجازی فر:
تاثیر نقش "متوسلیان" در زندگی بازیگر آن/ بعضی به جای حمایت فقط اذیت کردند +عکس
هادی حجازی فر بازیگر نقش احمد متوسلیان در فیلم "ایستاده در غبار" از نحوه رسیدن به این شخصیت، بازتاب ها و اذیت های برخی نسبت به این فیلم گفت.
هادی حجازی فر بازیگر تاثیر نقش "متوسلیان" در زندگی بازیگر آن/ بعضی به جای حمایت فقط اذیت کردند +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، هادی حجازی فر بازیگر نقش احمد متوسلیان در فیلم "ایستاده در غبار" گفت: با وجود دیر رسیدن من به گروه "ایستاده در غبار" چون فیلمنامه کامل بود و به شدت درست نوشته شده بود و تمام موقعیت ها را به من یادآوری می کرد، حافظه عاطفی من به عنوان یک بازیگر از این کاراکترها باعث شد به خوبی با گروه هماهنگ شوم.

 

وی ادامه داد: در آن زمان ها پدرم، عمویم و همسایه ها همه به این شکل بودند و من تلاش کردم آنها را بازآفرینی کنم و خیلی جاها از تخیلم استفاده کردم و خودم را در موقعیت قرار دادم تا بتوانم در نهایت شخصیتی باور پذیر ارائه دهم.

 

 

حجازی فر تصریح کرد: من تمام این کارها را با ایمان انجام دادم و با ایمان کامل هم بازی کردم. منظورم ایمان و باور به این نقش و شخصیت احمد متوسلیان است.

 

وی درخصوص حساسیت های موجود برای بازی در نقش شهدا و بزرگان افزود: من بیشتر نگران گریم خودم بودم و نگران بودم که نکند به شخصیت نزدیک و شبیه نباشم که خدا را شکر هم خانواده و هم بقیه دوستان و آشنایان گفتند که خیلی به متوسلیان شبیه شدم.

 

حجازی فر در همین راستا اذعان کرد: واقعیت امر این است که در طول بازی در یک اثر من به بیرون آن فکر نمی کنم و سعی می کنم تنها به بازی فکر کنم. اگر قرار بود به این موارد و حساسیت ها فکر کنم نقش را خراب می کردم.

 

 

بازیگر نقش احمد متوسلیان در مورد تاثیر ایفای این نقش در زندگی شخصی اش به شوخی افزود: از لحاظ رفتاری اگر تاثیری از نقش در من صورت می گرفت کمی خطرناک می شد و ممکن بود همه را بزنم و کتک کاری کنم چون در فیلم دائما در حال کتک کاری بودم.

 

وی در ادامه بیان کرد: به عنوان یک شهروند دوست دارم بدانم که سرانجام حاج احمد چه شد. چه پیگیری هایی شد، آیا زنده است یا شهید شده است؟ و من فکر می کنم مادرش حق دارد در انتظار بازگشت فرزندش باشد. به نظر من فیلم در این زمینه خیلی موثر بود.

 

حجازی فر درباره موفقیت فیلم در استقبال تماشاگران ادامه داد: فیلم غوغا کرد و بسیار موفق بود. متاسفانه بعضی از دوستان به جای اینکه حمایت کنند فقط و فقط اذیت می کنند. "ایستاده در غبار" اسم احمد متوسلیان را زنده کرد.

 

وی در مورد زمان و نحوه اکران این فیلم افزود: من صلاحیت صحبت در این‌باره را ندارم اما به عنوان یک مخاطب می گویم این فیلم خیلی بهتر از این می توانست اکران شود و فرصت اکران بهتری در اختیار آن قرار بگیرد.

 

حجازی فر در قبال فعالیت های آینده خود خاطرنشان کرد: قرار بر این است که در کار بعدی مهدویان که به وقایع تابستان سال 1360 می پردازد، همکاری کنم. به جز این در 2 تا 3 کار دیگر هم در حال مذاکره هستم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد./ میزان

 

115

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top