خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ السبت ٢٩ جمادى الثانية ١٤٣٩ Saturday, March 17, 2018
 
کد خبر: 732351
نظرات: 9
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۰۷:۱۰
قرائت نادرست تشیع انگلیسی از مذهب؛
علف هرزی که با خون قمه‌زنان سیراب می شود! +فیلم
در بخشی از اخبار پخش شده از شبکه امام حسین(ع) ـ که مروج تشیع انگلیسی است ـ از قمه زنی به عنوان شعیره مقدس یاد می کند و شیعیان را به انجام آن تشویق می نماید.
قمه زنی علف هرزی که با خون قمه‌زنان سیراب می شود! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
76.5% 23.5% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، یکی از مهمترین موضوعاتی که در بحث قرائت های نادرست از مذهب تشیع وجود دارد، باورهایی است که از سوی جریانی موسوم به تشیع انگلیسی در جامعه ترویج می شود.

 

این گروه که مورد حمایت کشورهای غربی نیز واقع شده اند، با رفتارهای خود تا کنون ضربه های فراوانی به مکتب تشیع زده اند و باعث بدبینی مردم جهان به اسلام و تشیع شده اند.

 

از مهمترین رفتارهای ناپسند تشیع انگلیسی، اصرار بر انجام و ترویج شیوه های نادرست عزاداری مانند قمه زنی، تیغ زنی و برخی روشهای عزاداری خونباری است که تنها انتشار تصاویر این اعمال، برای مخدوش شدن چهره شیعیان در جهان کفایت می کند.

 

این جریان منحرف با استفاده از شبکه های ماهواره ای خود، به ترویج چنین شیوه هایی پرداخته و مخالفین خود را نامحرم و بی اطلاع از ماهیت دین و مذهب می نامند!

 

شبکه های ماهواره ای امام حسین(ع) که از شهر مقدس کربلا برنامه های خود را به روی آنتن می برد، همه ساله در ایام عزاداری محرم و صفر، برنامه های مختلفی را به ترویج سنت ناپسند قمه زنی اختصاص می دهد و با انتشار اخبار این رویداد، آن را بهترین راه معرفی حقیقت مذهب تشیع معرفی می کنند!

 

در واقع می توان اینگونه ابراز داشت که در حال حاضر مراسم قمه زنی برای شیعه انگلیسی حکم آب حیات آنان را دارد و با ترویج این عمل، به فکر اثبات وجود خود هستند. تشیع انگلیسی علف هرزی است که با خون قمه‌زنان رشد می کند و با نرسیدن این خون، می توان ریشه کن شدن این تفکر باطل را پیش‌بینی نمود.

 

در ادامه به بخشی از اخبار پخش شده از شبکه امام حسین(ع) اشاره شده که از قمه زنی به عنوان شعیره مقدس یاد می کند و شیعیان را به انجام آن تشویق می نماید.

 

گفتنی است در سالهای اخیر با روشنگری هایی که پیرامون تشیع انگلیسی صورت گرفته، محبوبیت این قرائت نادرست از مذهب رو به افول نهاده و امید می رود در سالهای آتی مسئولین کشور عراق نیز از برگزاری چنین مراسمات خونباری جلوگیری به عمل آورند.

 

دانلود فیلم

 

222

9 نظر
نمایش نظرات

اینها فریب خوردگان انگلیس مکارند
خدا هدایتشان کند

پاسخ

۹

۲

لعنت به این تشیعی که از انگلیس خط می‌گیره

پاسخ

۱۱

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top