خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٨ ربيع الثاني ١٤٣٩ Tuesday, January 16, 2018
 
کد خبر: 752663
نظرات: 9
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۷
گیت استون گزارش داد؛
تا آیت‌الله خامنه‌ای زنده است، انقلاب ایران هم زنده است
تا زمانی که روحانیون ایران حافظ نظام سیاسی خود هستند، جمهوری اسلامی ایران به اصول اصلی خود در سیاست خارجه و اصول انقلابی خود در زمینه سیاست های ضداسرائیلی و ضدآمریکایی پایبند است.
رهبر ایران تا آیت‌الله خامنه‌ای زنده است، انقلاب ایران هم زنده است
به این مطلب امتیاز دهید
55% 45% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه آمریکایی گیت استون در گزارشی با عنوان "ایران تهدیدات خود را علیه آمریکا و اسرائیل افزایش داده است" نوشت: باید گفت تهدیدات ایران علیه ایران و اسرائیل گسترده تر و آشکار تر شده است. رهبر عالی ایران دائما تکرار می کند که اسرائیل بزودی نابود خواهد شد.

 

 

گیت استون نوشت: علاوه بر اینگونه تهدیدات، مقامات ایرانی به رئیس جمهور ترامپ هشدار داده اند که اگر او حرکت اشتباهی را انجام دهد، این امر موجب ایجاد جنگ جهانی خواهد شد و اسرائیل نیز از نقشه روی زمین محو می شود. رهبران ایران، تاکتیک ها و استراتژی های تهدید آمیز خود علیه آمریکا و اسرائیل را افزایش داده اند و بدنبال این هستند که با فشاری که به دولت جدید آمریکا می آورند، بتوانند همان سیاست های گذشته خود را پیش برند و آمریکا را به مسیری هل بدهند که اسرائیل را محدود و محدودتر کند.

 

این پایگاه آمریکایی در ادامه نوشت: در ادامه سیاست های ضد اسرائیلی ایران، رهبر عالی ایران از فلسطینیان و مسلمانان جهان خواسته است تا صدای خود را علیه اسرائیل بلند کنند. همچنین رهبران ایران دائما آمریکا را کشوری مستبد و شیطان بزرگ می خوانند. رهبران سپاه ایران نیز دائما اسرائیل را تهدید می کنند و در سال 2016 معاون فرمانده سپاه ایران با صراحت بیان کرد که ایران دهها هزار موشک در خارج از ایران دارد تا هر وقت خواست به اسرائیل حمله کند.

 

گیت استون نیز نوشت: حزب الله همچنین 100 هزار موشک آماده برای ضربه زدن به اسرائیل دارد. ایران بدون هیچ نگرانی، حزب الله را هر موقع که بخواهد از نظر مالی و نظامی تامین می کند و کسی متعرض  ایران نمی شود.

 

 

این پایگاه آمریکایی در پایان نوشت: برای ایران، توافقات و سکوت آمریکا در مقابل تهدیدات ایران، به معنی ضعف و ترس است. ایران با عملکرد ضعیف آمریکا دائما صدای خود را بلند و بلندتر می کند. همچنین باید پذیرفت تا زمانی که رهبر ایران زنده است و تا زمانی که روحانیون ایران حافظ نظام سیاسی خود هستند، جمهوری اسلامی ایران به اصول اصلی خود در سیاست خارجی و اصول انقلابی خود در زمینه سیاست‌های ضداسرائیلی و ضدآمریکایی پایبند است. نکته مهم نیز اینجاست که سیاستمداران ایرانی در سراسر طیف سیاسی در ایران به این اصول پایبند هستند.

 

 

501

9 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

الهم احفظ و اید ونصر سیدنا القائدنا الامام خامنه ای

پاسخ

۷

۰

من از پیرمردی نجار شنیدیم یک روز که برای کارگری به جماران برده بودنش موقع ناهار بوده از محلی رد شده که امام خمینی سفره ای درویشانه پهن کرده و نان خشک و کمی اب در ان بوده امام از او میپرسد برای اینجا میخاید کار کنید در جواب میگوید بله و خمینی هم برایش دعا میکند که خدا حفظ تان کند
تا عشق خمینی در دل داریم بر راه خمینی هستم افراد میان و میرن مهم اصول دین و وحدت اسلام و ولایت حجت ابن الحسن(عج) بجز ولایت قایم ال محمد ولایت در این زمان نیست رهبری فقط رهبر انقلاب هستندو تا وقتی بر راه و مرام علی(ع) و اصول امام خمینی هستند محترم و شایسته رهبری ایران اسلامی
طومار ظالمین جهان با یاران عاشورایی مهدی (عج) برچیده خواهد شد دعای ندبه و دعای عهد و زیارت عاشورا و نماز و ......دژهای مستحکم ایمان هستند که القات تکفیری صهیونیستی هرگز در ان رسوخ و خدشه وارد نمی‌سازد
نوالی من والاک و نعادی من عاداک
هرکس از مسولین نظام تا وقتی حب اهل بیت در قلب و عمل شان باشد با او دوستیم و هریک از انها دشمن اهل بیت باشند و پیرو شیطان بزرگ امریکا با او دشمنیم

پاسخ

۳

۰

به کوری چشم دشمنان رهبری در قلب ما جا داره

پاسخ

۳۳

۳

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top