خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 758509
نظرات: 8
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۷:۰۴
محمد مهدی مفتح؛
تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1396 در مجلس از مصوبه این کمیسیون برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری، خبر داد.
 بازنشستگان  تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، محمدمهدی مفتح افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان حکم برنامه ششم توسعه بود و کمیسیون تلفیق بودجه تصمیم گرفت ابتدا حقوق افرادی که دریافتی کمتری دارند همسان شود.

 

وی تصریح کرد: مقرر شد در سال 96 حقوق تمام بازنشستگان لشکری و کشوری که کمتر از 2 میلیون تومان حقوق می گیرند با کسانی که هم اکنون در آن سِمت و با آن شرایط شاغل هستند، همسان شود.

 

مفتح گفت: منبع مالی همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز تأمین شده است. وی افزود: با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 96 مبنی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان، حقوق آن دسته از بازنشستگانی که کمتر 2 میلیون تومان دریافتی دارند افزایش پیدا خواهد کرد.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 ادامه داد: همچنین براساس مصوبه دیگری دولت مکلف به پرداخت بدهی های خود به تأمین اجتماعی شد. وی افزود: دولت باید اموال و املاک مازاد را که مشمول اصل 44 هم نمی شود تا سقف 5 هزار میلیارد تومان به فروش برساند و به دولت پرداخت کند.

 

مفتح گفت: آخرین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه 96 امروز برگزار می شود و گزارش بعد از 22 بهمن در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

نقدینه

110

این اخبار را از دست ندهید:

8 نظر
نمایش نظرات

پس بازنشستگان تامین اجتماعی چی

پاسخ

۰

۰

تامین اجتماعی چی

پاسخ

۱

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top