خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ السبت ٨ جمادى الثانية ١٤٣٩ Saturday, February 24, 2018
 
کد خبر: 763771
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۶
کسانی که قصد خرید مسکن دارند بخوانند
خانه دار شدن برای اولین بار، برای تمام افراد جذاب میباشد اما ممکن است به دلیل عدم تجربه اشتباهاتی را مرتکب شوند که در انتها برای آنان پشیمانی به دنبال داشته باشد.
مسکن1 کسانی که قصد خرید مسکن دارند بخوانند
به این مطلب امتیاز دهید
80% 20% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  با ما همراه باشید تا مروری بر راه های جلوگیری از این اشتباهات هنگام خرید خانه داشته باشیم.با عقل تصمیم بگیرید نه قلب.

 

خیلی از افراد که برای مرتبه اول قصد خرید خانه دارند به دلیل شوق و اشتیاق، احساسی رفتار میکنند و خیلی از موارد مهم و کاربردی را فراموش میکنند. شما قرار است از مکان قبلی نقل مکان کنید و برای مدتی نسبتا طولانی در این خانه زندگی کنید. بنابراین نباید صرفا خانه دار شدن شما را فریب بدهد و تحت تاثیر این امر، از دقت کردن به مسائل دیگر غافل شوید.

 

فرهنگ همسایگان جدید را فراموش نکنید

از موارد بسیار مهم که اکثر افراد آن را فراموش میکنند، فرهنگ همسایگان خانه جدید شماست. شما قرار است با همسایگان خود به مدتی طولانی دیوار به دیوار باشید بنابراین نباید نوع فرهنگ و رفتار آنها را فراموش کنید. به طور مثال پسر جوانی که بدون ملاحظه صدای موسیقی خانه اش را زیاد میکند میتواند باعث آزار شما در خانه جدید شود.

 

تجهیزات خانه را بررسی کنید

شوق خرید خانه در خیلی از افراد باعث میشود از بررسی و تست کردن تجهیزات خانه غافل بشوند. شما باید قبل از خرید خانه موارد متعددی مانند: سیم کشی برق، لوله کشی و تست شیرهای آب، خط تلفن، درب ها و تجهیزات اتاق، دستشویی و حمام، پنجره ها و…را بررسی کنید تا در صورت مشکل با مشاورین املاک در میان بگذارید.

 

در خصوص محله تان تحقیق کنید

نوع محله در ماندگاری شما در خانه جدید بسیار تاثیر گذار است. در محله ای که امنیت کم است، تردد زیاد وسایل نقلیه از کوچه و خیابان باعث آلودگی صوتی میشود و در نزدیکی خانه شما تالارهای عروسی هستند و تا دیروقت سر و صدا میکنند، محله خوبی برای سکونت به حساب نمیاید. بنابراین همیشه قبل از خرید خانه وقتی برای تحقیق در محله بگذارید.

 

فراتر از بودجه خرید نکنید

شوق خرید خانه برای اولین بار، باعث میشود خیلی از افراد بودجه خود را از یاد ببرند. این افراد به خیال اینکه میتوانند از کسی قرض بگیرند یا اینکه احتمال دارد فلان بانک به آنها وام بدهد، خانه ای فراتراز بودجه خود میخرند و پس خرید خانه به مشکلات زیادی برمیخورند. پیشنهاد ما اینست که تنها روی بودجه فعلی خودتان سرمایه گذاری کنید و در صورتیکه منابع مالی دیگر برای خرید خانه قطعی نیست آنها را به حساب نیاورید.

 

خانه های متعددی را ببینید

خرید خانه برای اولین بار، معمولا باعث میشود به یکی دو بازدید اول اکتفا کنید. ممکن است شما با خود بگویید زمانی برای بازدید حضوری از خانه های مختلفرا در اختیار ندارید. برای حل این مسئله و صرفه جویی در وقت تان، میتوانید به سایت شابش مراجعه کرده و آگهی های املاک دارای تصاویر را مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از بلاگ شابش، از مقالات، اخبار و مصاحبه های تخصصی این وب سایت دیدن کنید تا با افزایش اطلاعات خود در حوزه املاک، بتوانید یکی از بزرگترین تصمیم های زندگی تان که خرید خانه میباشد را اتخاذ نمایید.

گجت نیوز

110

2 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top