خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٨ ربيع الثاني ١٤٣٩ Tuesday, January 16, 2018
 
کد خبر: 774888
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۱/۱ - ۰۱:۴۵
ملاقات امام جمعه موقت تهران با اسقف اعظم کل گرجستان
آیت الله صدیقی امام جمعه تهران همراه با سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با ایلیای دوم اسقف اعظم کل گرجستان دیدار کرد.
س ملاقات امام جمعه موقت تهران با اسقف اعظم کل گرجستان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، آیت الله صدیقی امام جمعه تهران همراه با سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با ایلیای دوم اسقف اعظم کل گرجستان دیدار کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛آیت الله صدیقی امام جمعه تهران همراه با سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با ایلیای دوم اسقف اعظم کل گرجستان دیدار و ملاقات کرد.
ایلیای دوم با اشاره به روابط تاریخی و فرهنگی بین گرجستان و ایران، این دیدار را حائز اهمیت دانست. وی ضمن استقبال و ابراز خرسندی از سفر امام جمعه تهران به گرجستان گفت: «اینجانب خاطرات خوبی از ایران و ملاقات برادرانه با آیت الله خامنه ای دارم. واقعاٌ ملاقات بین دو رهبر روحانی بود. وی در ادامه گفت : معتقدم که قوام شهیدی سفیر جدید ایران برای توسعه همکاری دو کشور تلاش خواهد کرد.
آیت الله صدیقی امام جمعه تهران با تأکید بر نقش روابط بین ادیان از دیدار با اسقف اعظم گرجستان ابراز خوشحالی نمود. ایشان گفتند : گامهایی ظالمانه فراوانی در جهان امروزی برداشته می شود که موجب درگیری و مناقشات می گردد. به این جریانات باید توجه بیشتری شود. طرفین وضعیت اقلیت های مذهبی در گرجستان را نیز بررسی نمودند. در پایان آیت الله صدیقی همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان مختلف در گرجستان و اجرای آزاد مراسم های مذهبی را حائز اهمیت دانست.

 

باشگاه خبرنگاران

202

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین خبر
Top