خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ الثلاثاء ٤ جمادى الثانية ١٤٣٩ Tuesday, February 20, 2018
 
کد خبر: 784601
نظرات: 7
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۹
دفاع یک غیرایرانی از ایران در یک مناظره تلویزیونی!
نجاح محمد علی سردبیر ارشد شبکه العربیه: «پوتین که یک شخصیت اطلاعاتی است و نه مرد رسانه ای؛ او گفته است ایران با ثبات ترین کشور در منطقه است. چرا شما همیشه نقاط منفی را بیان می کنید»
نجاح محمد علی شبکه من و تو روبرو دفاع یک غیرایرانی از ایران در یک مناظره تلویزیونی!
به این مطلب امتیاز دهید
88.9% 11.1% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، یکی از اساسی ترین طرح هایی که شبکه های ماهواره ای به دنبال آن هستند، تولید برنامه هایی برای تخریب نظام ایران و سیاه نمایی از رویدادهای پیرامون ایران است.

 

منزوی نشان دادن ایران در جهان و منطقه، ناراضی نشان دادن مردم از مولفه های تشکیل دهنده این برنامه های تخریبی می باشد که در طول سال از شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب بر روی آنتن می رود.

 

اگرچه بر اساس این ضرب المثل که هیچگاه آفتاب پشت ابر باقی نمی ماند، نمی توان حقایق درباره ایران را کتمان نمود و بدون شک واقعیت های درون ایران، حتی از زبان افراد غیر ایرانی نیز بازگو می شود.

 

برای نمونه در شبکه من و تو که پرونده سنگینی از دروغگویی و سیاه نمایی ها علیه ایران دارد، در برنامه خود که تلاش می کرد، اوضاع داخلی ایران را ناامید کننده و فرار مغزها و خروج مردم ایران را فراگیر معرفی کند، با سخنان کوبنده و قاطع کارشناس عرب زبان برنامه، نه تنها نتوانستند به اهداف خود برسند، بلکه برگی دیگر بر پرونده سیاه آنها افزوده شد.

 

نجاح محمد علی سردبیر ارشد شبکه العربیه و کارشناس مسائل سیاسی در پاسخ سیاه نمایی های مهمانان برنامه اظهار می کند: «پوتین که یک شخصیت اطلاعاتی است و نه مرد رسانه ای؛ او گفته است ایران با ثبات ترین کشور در منطقه است. چرا شما همیشه نقاط منفی را بیان می کنید»

 

این سخنان کارشناس عرب زبان در حالی است که سایر مهمانان برنامه ایرانی بودند اما نه تنها هیچ دفاعی از ایران نکردند بلکه به تخریب ایران نیز پرداختند.

 

 

222

 

7 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

فردا پولش را برای ایران فاکتور میکنه

پاسخ

۳

۷

تف به روی وطن فروشان بی شرف

پاسخ

۷

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top