خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ الأربعاء ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩ Wednesday, January 17, 2018
 
کد خبر: 784668
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۴
پیشنهاد خبرگزاری روسی؛
شراکت تهران و مسکو در تولید جنگنده پیشرفته
اسپوتنیک: «با روحیه جدی و آهنگی که ایران در تولیدات دفاعی از خود نشان داده، این کشور به‌زودی قادر خواهد بود هواپیماهای سنگین و جنگنده‌های پیشرفته بومی بسازد.»
جنگنده سوخو شراکت تهران و مسکو در تولید جنگنده پیشرفته
به این مطلب امتیاز دهید
86.4% 13.6% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، خبرگزاری روسی اسپوتنیک ضمن انعکاس خبر رونمایی وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران از محصولات نظامی جدید که با حضور رئیس‌جمهور و وزیر دفاع انجام پذیرفت، در همین زمینه نوشت: «با روحیه جدی و آهنگی که ایران در تولیدات دفاعی از خود نشان داده، این کشور به‌زودی قادر خواهد بود هواپیماهای سنگین و جنگنده‌های پیشرفته بومی بسازد.»

 

منبع یادشده در ادامه از قول آقای روحانی خاطرنشان کرد: «ایران همواره اعلام کرده که تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح، تنها برای دفاع از کشور است و هیچ‌وقت علیه کشور دیگری به‌کار گرفته نخواهد شد؛ چرا که ایران قربانی تجاوز ناجوانمردانه است و از هیچ‌کس برای تقویت نیروهای مسلح و ساخت موشک و هواپیما اجازه نخواهد گرفت».

 

اسپوتنیک در این گزارش با اشاره به اراده ایران برای تقویت توان دفاعی خود، به مسکو توصیه کرد که با تهران وارد مشارکت نظامی-فنی شود.

خبرگزاری روسی آنگاه افزود: «علاقه ایران به فناوری‌های هوایی را می‌توان با همکاری دفاعی دو کشور تکمیل کرد. نتیجه این کار ممکن است تولید مشترک مدل‌های صادراتیِ جنگنده‌ها باشد.»

 

 

 

4 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

زیادی تعریف کردی اسپوتنیک...

پاسخ

۳

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top