خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ الأحد ١٨ ذو القعدة ١٤٤٠ Sunday, July 21, 2019
 
کد خبر: 804032
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۰۹:۳۰
دلیل قرمزی چشم ها هنگام شنا در استخر چیست؟
تعداد زیادی از افراد هنگام شنا در استخر با قرمزی چشم مواجه می شوند، بسیاری میگویند وجود ادرار در آب علت قرمزی چشم هست.
استخر  دلیل قرمزی چشم ها هنگام شنا در استخر چیست؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهر تهران با تشریح علت قرمزی چشم‌ها پس از بیرون آمدن از استخر از مردم درخواست کرد تا تخلف بهداشتی استخرها را به شماره ۱۹۰ گزارش دهند.

 

محمدعلی شریعتی ، با دقت به اقبال مردم برای رفتن به استخر در ایام تابستان در پیشنهاد‌هایي اظهار داشت: تیم‌هاي بهداشتی بره‌روی فعالیت استخرها بازرسی دارند و باید استخرها براساس پروتکل‌هاي بهداشتی فعالیت کنند مثلاً کسی حق ندارد تا دوش‌نگرفته وارد استخر شود.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهر تهران درمورد این که عنوان میشود مواقعی افراد پس از خروج از استخر دچار سوزش و قرمزی چشم می شوند، توضح داد: این مسئله به‌دلیل میزان کلر مورد بهره گیری در استخر هست، کما این که بهره گیری از کلر مشخص برای گندزدایی در استخرها نیز باید طبق استاندارد لازم صورت پذیرد.

شریعتی ادامه داد: با وجود این، در صورتی که مردم بخواهند گزارشی درمورد استخری ارائه کنند می توانند با دو شماره 190 و 1490 تماس بگیرند تا کارشناسان بهداشتی با خودروهای سفیدرنگی که مزین به شماره 190 هست از آن استخرها بازدید به عمل آورند.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان تهران خاطرنشان کرد: استخرها براساس پروتکل‌هاي بهداشتی باید فعالیت کنند، براین زمینه در زمان‌هاي مشخص نیز درصدی از آب استخرها خارج و آب تمیز و تازه وارد استخر می شود و استخرها مستلزم به رعایت این پروتکل‌هاي بهداشتی میباشند.

 

206

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top