خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠ Tuesday, July 23, 2019
 
کد خبر: 804047
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۳ - ۱۶:۱۵
جلیلی:
داعش پیاده نظام رژیم صهیونیستی است
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: روز قدس باید در بین مسلمانان احیا شود، این روز تنها روز فلسطین نیست، بلکه روز جهان اسلام و مستضعفان جهان اسلام است.
جلیلی داعش پیاده نظام رژیم صهیونیستی است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: روز قدس باید در بین مسلمانان احیا شود، این روز تنها روز فلسطین نیست، بلکه روز جهان اسلام و مستضعفان جهان اسلام است.
 

 

سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی امروز در مراسم پایانی راهپیمایی روز قدس در جمع نمازگزاران حریم مطهر رضوی در مشهد، اظهار کرد: روز قدس به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) روز حیات اسلام و روز جدایی حق از باطل است.
 

 

وی تصریح کرد: روز قدس باید در بین مسلمانان احیا شود، این روز تنها روز فلسطین نیست، بلکه روز جهان اسلام و مستضعفان جهان اسلام است.
 

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، عنوان کرد: در چندین سال گذشته مناسبات و انتظارات باعث ایجاد چند قدرت شد و این چند قدرت به دنبال امتیازاتی بودند که دیگران نداشته باشند.
 

 

جلیلی با بیان اینکه آن‌ها بر این باور هستند که در تمام زمینه‌ها می‌توانند نظر بدهند ، یادآور شد: در اختیار داشتن سلاح هسته‌ای توسط چند کشور خاص از جمله این انحصار طلبی‌ها است و مستعمران با اندیشه زور، انحصارات سیاسی، اقتصادی و غیره را در اختیار خود قرار داده‌اند.
 

 

وی تحریم‌های اولیه و ثانویه علیه کشورهای مظلوم را از این جمله مناسبات خواند و افزود: این همان مناسبات ظالمانه امروز جهان ماست.
 

 

جلیلی در ادامه با بیان اینکه ما در جهان با مناسبات ظالمانه‌ای روبرو هستیم، عنوان کرد: انحصارات اقتصادی و سیاسی تنها منطق استکبار را در اختیار دارد.
 

 

وی با اشاره به صحبت‌های کشورهای زورگو مبنی بر افزایش تحریم‌ها و فشارها، ابراز کرد: آ‌ن‌ها بر این باورند که تا ۱۰۰سال آینده نیز باید این انحصار طلبی‌ها را حفظ کرد و ادامه داد.
 

 

جلیلی در ادامه با اشاره به روز قدس و اشغال طلبی‌های رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: با نگاهی به نقشه فلسطین این رژیم غاصب و با بهره گیری از این مناسبات به هر بهانه اشغال طلبی‌های خود را افزایش می‌دهد.
 

 

وی همچنین با اشاره به وقوع انقلاب‌های مختلف در منطقه و افزایش آزادی خواهی، آن‌ها را ثمره انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: متاسفانه برخی این عظمت انقلاب را نمی‌بینند و تنها سخن از آزادی بشر سر می‌دهند.
 

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: دشمنان می‌دانند جمهوری اسلامی ایران از جنس شوروی نیست و البته کار دیگری نمی‌توانند در برابر آن انجام دهند.
 

 

جلیلی تصریح کرد: ملت ما نمی‌پذیرد تمام فعالیت‌های هسته‌ای تعطیل شود، بتن بریزند و بعد به دنبال ادامه تحریم‌ها باشند.
 

 

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه ما راه‌های سازش را می‌دانیم؛ اما به سازش دشمنان اعتماد نداریم، اظهار کرد: امام راحل می‌دانستند به آن‌ها نمی‌شود اعتماد کرد و دشمنان تنها به دنبال وارد کردن ضربه به ایران اسلامی هستند، هدف آ‌ن‌ها تنها حذف اسلام از جمهوریت است و مطمئنا بعد از آن به دنبال حدف جمهوریت ما خواهند بود.
 

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان این مطلب که دشمنان ما می‌دانند ملت ما چگونه توانسته است به این قدرت دست یابد، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس، تمام جهان مقابل ما ایستادند و ملت ما با تفکر اسلامی، دینی و آزادی‌طلبی اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان برسد.
 

 

جلیلی یکپارچگی‌، همبستگی و عزم اعتقادی ملت ایران را برگ زرین انقلاب اسلامی در برابر ظلم دانست و افزود: دشمنان از همین می‌ترسند. آن‌ها می‌دانند امنیت جمهوری اسلامی ایران برگرفته از تفکر عمیق بسیجی است.
 

 

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر جنایات استکبار جهانی بدتر از هیتلر است؛ اما ادعای آزادی هم دارند و این در حالی است که هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند.
 

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی همچنین متذکر شد: داعش پیاده نظام رژیم صهیونیستی است و همه می‌دانند که برنامه آ‌‌ن‌ها براندازی اسلام و آزادی اسلامی است.
 

 

جلیلی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: با تمام فشارها و تحریم‌ها اکنون دشمن اعتراف می‌کند که هیچ موفقیتی در برابر انقلاب اسلامی بدست نیاورده است.
 

 

وی عنوان کرد: ملت ما نمی‌پذیرد که کسانی بخواهند سخت‌ترین و بیشترین توافقات را در منطقه با عقب‌مانده‌ترین کشورها انجام دهند و بعد برای قدرت دفاعی ما خط و نشان بکشند، سایه تهدید را توان ملت ما از کشور دور می‌کند.

 

دانا

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top