خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ١٠ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 22, 2018
 
کد خبر: 804471
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۸:۳۰
روزنامه شروع مجرم شناخته شد
دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات با بیان اینکه با رای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات، نسیم‌آنلاین، تصمیم‌نیوز و ایران‌خبر تبرئه شدند، گفت: روزنامه «شروع» به اتهام نشر اکاذیب و افتراء در جلسه امروز دادگاه مطبوعات، مجرم شناخته شد.
دادگاه مطبوعات روزنامه شروع مجرم شناخته شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، علی‌اکبر کسائیان با اشاره به برگزاری جلسه امروز دادگاه مطبوعات با حضور اعضای هیئت منصفه اظهار کرد: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات به ریاست قاضی شقاقی در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران، پرونده‌های اتهام سایتهای «تصمیم‌نیوز»، «ایران‌خبر»، خبرگزاری «نسیم‌آنلاین» و روزنامه «شروع» مورد بررسی قرار گرفت.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات تصریح کرد: اتهامات وارده به سایتهای «تصمیم‌نیوز» و «ایران‌خبر» مشترک و شامل دو اتهام «نشر اکاذیب» و «افتراء» بود که هر دو آنها با اکثریت آراء مجرم شناخته نشدند.

وی در ارتباط با پرونده روزنامه «شروع» هم گفت: شکایت از این روزنامه بابت نشر اکاذیب و افتراء بود که دادگاه مطبوعات، روزنامه مذکور را در هر دو مورد شکایت مجرم شناخت ضمنا هیئت منصفه مطبوعات با اکثریت آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.

کسائیان در ارتباط با پرونده شکایت از خبرگزاری نسیم‌آنلاین هم عنوان کرد: اتهام این خبرگزاری هم نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که با اکثریت آراء مجرم شناخته نشد.

تسنیم

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
شروع  |  مجرم  |  روزنامه  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top