خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 15, 2018
 
کد خبر: 804475
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۲۰:۳۰
کیفرخواست پرونده نزاع در خانه کفش کرمانشاه صادر شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: در راستای مطالبه عمومی مبنی بر رسیدگی و برخورد جدی با مرتکبین منازعه و قمه کشی در چهار راه اجاق (خانه کفش)، عاملین حادثه در کمترین زمان جلب و پرونده به دادگاه کیفری ارسال شد.
دادگاه1 کیفرخواست پرونده نزاع در خانه کفش کرمانشاه صادر شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،  محمدحسین صادقی از ارسال پرونده قمه کشی و نزاع در چهارراه اجاق کرمانشاه به دادگاه کیفری خبر داد.

 

وی گفت: در تاریخ سوم بهمن ماه سال گذشته گروهی از افراد قانون شکن با یکدیگر درگیر شده و با درگیری، منازعه و قمه کشی واقع در چهاراه اجاق کرمانشاه (خانه کفش) در نظم عمومی اخلال ایجاد کردند.

 

این مقام قضایی اظهارکرد: این حادثه بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته و موجب تشویش اذهان عمومی شده بود. لذا در این راستا با عنایت به مطالبه عمومی مبنی بر رسیدگی و برخورد جدی با مرتکبین و عاملین این امر، با تخصیص شعبه ویژه در سریع ترین زمان متهمین جلب و متناسب با نقش انها در نزاع با قرار تامین متناسب روانه زندان شدند.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ادامه داد: این پرونده در کمترین زمان ممکن رسیدگی و با صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست و در خواست مجازت تکمیلی در راستای ماده 230 قانون مجازات اسلامی به دادگاه کیفری یک ارسال شد.

میزان

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top