خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ الأحد ٧ ذو الحجّة ١٤٣٩ Sunday, August 19, 2018
 
کد خبر: 804525
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۲۱:۰۰
زن جوان تنهای تهرانسری که اسیر نصاب ماهواره شد!
مرد جوان که درجریان یک جنایت، زنی را مقابل چشمان فرزندش با چاقو کشته بود با حکم قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.
دادگاه1 زن جوان تنهای تهرانسری که اسیر نصاب ماهواره شد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، ساعت 6 عصر 21 تیر سال گذشته، ماجرای این جنایت به کلانتری 150 تهرانسر اطلاع داده شد.

 

یکی از همسایه‌ها به مأموران و بازپرس گفت: «داخل خانه بودم که با شنیدن صدای داد و فریاد و جیغ‌های زن همسایه به طبقه پایین آمدم که ناگهان جوانی 30 ساله را مقابلم دیدم.او در راه‌پله‌ها مرا به سمت دیوار پرتاب کرد و بسرعت از ساختمان خارج شد. وقتی به خانه زن همسایه‌ رفتم او را خون آلود دیدم. چاقویی نیز در پهلوی سمت چپ‌اش بود. بسرعت با اورژانس و پلیس تماس گرفتم وبعد هم او را به بیمارستان انتقال دادیم.»

 

پسر هفت ساله این زن که شاهد نزاع بود به پلیس گفت: «شوهر عمه‌ام به مادرم حمله کرد.»

 

با کسب این اطلاعات کارآگاهان پی بردند سیاوش پس از این جنایت پا به فرار گذاشته است. بنابراین پاتوق‌ها و مخفیگاه‌های سیاوش تحت نظر گرفته شدند تا اینکه قاتل فراری روز 31 تیر در کرج دستگیر شد.

 

وی وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، پرده از راز جنایتش برداشت و نخست همسرش را عامل جنایت دانست اما بعد به جنایت اعتراف کرد.

 

عامل قتل درجلسه محاکمه به قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری گفت: من در کار نصب تجهیزات ماهواره‌ای بودم اما از حدود چهار ماه قبل ازحادثه بیکارشده بودم.

 

 

به همین خاطر تصمیم گرفتم تا با سرقت، هزینه‌های زندگی را تأمین کنم. با اطلاع دقیقی که از وضعیت زندگی خانوادگی برادرزنم داشتم، تصمیم گرفتم به هر شکل ممکن طلا و جواهرات آنها را سرقت کنم. آن‌ روز به خانه برادرزنم رفتم. پسرشان داخل کوچه مشغول بازی با دوستانش بود. به همین خاطر در ورودی ساختمان باز بود. خودم را به آپارتمان برادرزنم رساندم و زنگ خانه‌اش را زدم که همسرش در را باز کرد، قصد ورود به خانه را داشتم که مانع شد اما من با قرار دادن پا در میانه در، مانع بسته شدن در شدم. همان موقع شروع به داد و فریاد کرد و من نیز در حالی که خیلی ترسیده بودم با چاقویی که همراهم بود چند ضربه به گردن و پهلویش زدم که در اثر ضربه‌ای که به پهلویش زدم، دسته چاقو شکست. در همین زمان یک پسر جوان از طبقه بالا به پایین آمد که من او را به عقب هل داده و بسرعت از خانه خارج شدم.»

 

متهم پس از محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی وبا حضور قاضی «کیخواه» با توجه به مستندات موجود درپرونده، به قصاص-اعدام- محکوم شد.

رادیو سهام

110

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نصاب  |  محکوم  |  دادگاه  |  تهران  |  قصاص  |  ماهواره  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top