خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٦ رجب ١٤٤٠ Saturday, March 23, 2019
 
کد خبر: 805503
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۹ - ۱۳:۵۶
سلطانی وش:
حمله به سپاه برای فرار از پاسخگویی/ امنیت کشور به خطر می افتد
مسئولان دولت در عمل به وعده‌های خود موفق نبوده اند برای همین هرازگاهی سعی می کنند با ایجاد دوقطبی کاذب و با بهانه های مختلف ذهن مردم و افکار عمومی را منحرف کنند.
سلطانی وش حمله به سپاه برای فرار از پاسخگویی/ امنیت کشور به خطر می افتد
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس با اشاره به حمله‌های اخیر دولتمردان به سپاه برای ایجاد دوقطبی کاذب در کشور گفت: مسئولان دولت در عمل به وعده‌های خود موفق نبوده اند برای همین هرازگاهی سعی می کنند با ایجاد دوقطبی کاذب و با بهانه های مختلف ذهن مردم و افکار عمومی را منحرف کنند.

 

وی ادامه داد: اینکه سپاه در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی آتش به اختیار عمل کند که خیلی خوب است ولی تا امروز سپاه به درخواست دولت‌ها در این عرصه گام برداشته و همانگونه که اخیرا در خبرها آمد هزاران میلیارد هم از دولت طلب دارد. با این حال بی‌انصافی است که به جای قدردانی از سپاه به این نهاد مهم انقلاب حمله شود.

 

این فعال دانشجویی تاکید کرد: اگر تا چند وقت پیش تعداد انگشت شماری از مردم به اهمیت وجود سپاه در کشور شک داشتند بعد از حادثه تروریستی تهران و حمله افتخارآمیز موشکی سپاه به تروریست‌ها، امروز همه مردم قدردان سپاه هستند و به خوبی می‌دانند اگر سپاه نبود چه در تحریم‌ها و چه در بحث امنیتی کشور با مشکلات فراوانی روبرو بودیم.

 

سلطانی‌وش اظهارداشت: دولتمردان بهتر است برای فرار از پاسخگویی و ایجاد دوقطبی برای فرار از مشکلات راه دیگری را پیدا کنند، تضعیف سپاه برابر است با در خطر افتادن امنیت کشور و اگر امنیت کشور به خطر افتاد این مسئله دامن خود دولتمردان را هم می‌گیرد، پس بهتر است از این اقدام دست بردارند.

 

فارس

506

5 نظر
کلیدواژه ها:
امنیت  |  سپاه  |  دولت  | 
نمایش نظرات

منافق هستند منافق شاخ دم ندارد همین افراد حرف مفت زن هستد دارنددق می‌کنند بخاطر محبوبیت سپاهو و نیروهای انتظامی ارتش بسیج ناجاووووووووووووووووو مصداق سوره منافقون هستند هُمُ الَّذِینَ یَقُولُونَ لَا تُنفِقُوا عَلَى مَنْ عِندَ رَسُولِ اللَّهِ حَتَّى یَنفَضُّوا وَلِلَّهِ خَزَائِنُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَفْقَهُونَ اینان همانهایند که می‌گویند: بر آنها که گرد پپامبر خدایند، چیزی، مدهید تا از گردش پراکنده شوند و حال آنکه خزاین آسمانها و زمین از آن خداست ولی منافقان نمی‌فهمند 8یَقُولُونَ لَئِن رَّجَعْنَا إِلَى الْمَدِینَةِ لَیُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَعْلَمُونَ می‌گویند: چون به مدینه بازگردیم، صاحبان عزت، ذلیلان را از آنجا بیرون خواهند کرد عزت از آن خدا و پیامبرش و مؤمنان است ولی منافقان نمی‌دانند

پاسخ

۰

۰

بفرموده امام بزرگوارمان اگرسپاه نبودکشورهم نبود

پاسخ

۴

۳

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top