خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠ Wednesday, March 20, 2019
 
کد خبر: 805642
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۹ - ۲۳:۴۵
دزدان نقابدار به یک شرکت خصوصی مشهد رخ حمله کردند؛
همسایه ها گفتند: رئیس و خانم منشی را در وضع بدی در شرکت دیدیم!
دزدان نقابدار با حمله به شرکتی دست و پای منشی و رییس را بستند و دست به سرقت ماهرانه ای زدند.
سرقت1 همسایه ها گفتند: رئیس و خانم منشی را در وضع بدی در شرکت دیدیم!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دزدان مسلحی که نقاب به چهره داشتند وارد یک شرکت خصوصی در منطقه کلاهدوز مشهد شدند و با بستن دست و پاهای مدیر و منشی شرکت مبلغ 110 میلیون تومان را به سرقت بردند.

 

این حادثه Incident هولناک روز دوشنبه گذشته هنگامی رخ داد که ناگهان 2 جوان نقابدار وارد شرکت خصوصی شدند. آنان در حالی که سلاح کمری را در دست می فشردند با تهدید به مرگ مدیر شرکت او را به شدت کتک زدند به طوری که برخی از نقاط بدنش دچار شکستگی شد. تبهکاران خطرناک سپس منشی شرکت را که خانمی حدود 28 ساله است در حالی از شرکت خارج کردند که مدیر شرکت را با طناب به صندلی بسته بودند. گزارش خراسان حاکی است آنان سپس سوار خودروی تیبای منشی شرکت شدند و با تهدید وی به سمت بانک به راه افتادند.

 

تبهکاران مسلح با کمک منشی موفق شدند چک 110 میلیونی را وصول کرده و پول ها را به دلار تبدیل کنند. وقتی نقشه دزدان گروگانگیر تا این مرحله پیش رفت آنان منشی شرکت را به محل کارش بازگرداندند و دست و پاهای او را نیز به صندلی بستند و از محل گریختند. گروگان hostage ها که بعد از رفتن دزدان مسلح همه تلاش خود را برای رهایی از این وضعیت به کار گرفته بودند کشان کشان خود را به در شرکت رساندند و با کوبیدن به در، همسایگان را متوجه خود کردند. وقتی اهالی دیگر ساختمان موضوع را فهمیدند با پلیس Police تماس گرفتند و بدین ترتیب با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرهنگ «حمید رزمخواه» (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) در حالی کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را برای شناسایی تبهکاران مسلح آغاز کردند که قاضی Judge «ترابیان» با توجه به برخی سرنخ های موجود در این پرونده دستور بازداشت افرادی که احتمال ارتباط آنان با دزدان مسلح وجود دارد را صادر کرده است.

رکنا

110

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
رئیس  |  شرکت  |  سرقت  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top