خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢٣ المحرّم ١٤٤١ Monday, September 23, 2019
کد خبر: 805643
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۹ - ۲۳:۵۲
دادگاه تهران این مرد را کور می کند؟! + عکس
پسر جوان که در درگیری خیابانی با مشت به چشم راننده پراید کوبید و موجب کور شدن وی شد دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که شاکی برایش تقاضای قصاص چشم را مطرح کرد.
محکوم به کور شدن دادگاه تهران این مرد را کور می کند؟! + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،عصر بیست و هشتم مرداد 94 به کلانتری مرزداران خبر رسید جدال دو پسر موتورسوار با راننده یک پراید به نام سهیل بالا گرفته و این دعوا منجر به آسیب دیدگی شدید چشم های راننده پراید شده است. سهیل به بیمارستان منتقل شد و دو پسر موتور سوار بازداشت شدند.یکی از انها به نام عظیم گفت: من و دوستم شهرام سوار بر موتور بودیم که راننده پراید با سرعت از فرعی به خیابان اصلی پیچید. نزدیک بود کنترل موتور را از دست بدهیم و زمین بی افتیم که به راننده پراید اعتراض کردیم و دعوا شروع شد. چون دعوا بالا گرفته بود من چند مشت با صورت راننده پراید زدم.اما فکر نمی کردم ضربه کاری باشد.

 

وقتی چند ساعت بعد از بیمارستان خبر رسید چشم چپ سهیل به خاطر شدت ضربه مشتی که به آن وارد شده تخلیه شده و چشم راست وی نیز به شدت اسیب دیده است علیه عظیم کیفرخواست صادر شد.

به این ترتیب پسر جوان دیروز پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای این جلسه سهیل گفت: پسر خردسالم را از مدرسه برداشتم و می خواستم به خانه بروم که دو پسر موتور سوار با ویراژ دادن جلو ماشینم پیچیدند. انها به خاطر اینکه از خیابان فرعی به اصلی پیچیده بودم به من اعتراض کردند که با هم درگیر شدیم. آنها مقابل چشمان پسر خردسالم با مشت و لگد به جانم افتادند. یکی از انها با مشت ضربه ای به چشم چپم زد که موجب تخلیه آن شد. چشم راستم هم اسیب دید و حالا بینایی کامل ندارم.من برای عظیم تقاضای قصاص هر دو چشم را دارم.

 

عظیم وقتی در جایگاه ویژه ایستاد گفت: باور کنید فکر نمی کردم ضربه ای که به صورت راننده پراید زدم موجب نابینایی او شود. من پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.

 

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و پرونده سهیل را به پزشکی قانونی فرستاد تا کارشناسان پس از بررسی کامل اعلام کنند آسیب دیدگی چشم راست سهیل به خاطر دعوا و ضربه وارد شده به آن رخ داده و یا نابینا شدن چشم چپ وی موجب کم بینایی چشم دیگر شده است.

پس از اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی قضات دادگاه درباره حکم این پرونده اظهار نظر می کنند.

رکنا

110

 

 

کلیدواژه ها:
کور  |  نابینا  |  دادگاه  | 
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top