خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 19, 2019
 
کد خبر: 805727
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۰
ربودن یک مالباخته در جریان ۴ فقره زورگیری
تعدادی زورگیر پس از چهار فقره زورگیری در یک شب و ربودن یکی از مالباخته‌ها، با خودروی تیبا خلاف جهت حرکت خودروها در بزرگراه نواب فرار کردند که پلیس موفق به بازداشت دو زورگیر شد.
سرقت1 ربودن یک مالباخته در جریان ۴ فقره زورگیری
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، شامگاه یکی از روزهای اواخر خرداد ماه سال جاری وقوع چهار فقره زورگیری در منطقه نواب به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی برای تحقیق درباره شناسایی و بازداشت زورگیران دست به کار شدند.

 

تحقیقات اولیه پلیس از مالباختگان حاکی از آن بود که چهار مرد زورگیر با استفاده از چاقو و در تاریکی شب از چهار نفر زورگیری کرده و اموال آنها را به سرقت برده‌اند، همچنین در جریان یکی از این سرقت‌ها،‌ زورگیران یکی از مالباخته‌ها را ربوده و وی را به پای دستگاه عابربانک کشانده و با زور کارت عابربانک پول‌های موجود در حساب مالباخته را خالی کرده و با یک دستگاه تیبای سفید رنگ از محل گریختند.

 

در این راستا با به دست آمدن اطلاعات لازم، پلیس برای بازداشت زورگیران وارد عمل شده و موفق به شناسایی خودوری آنها در بزرگراه نواب شد.

 

مأموران انتظامی با شناسایی خودروی زورگیران اقدام به تعقیب و گریز با آنها کردند، اما زورگیرها با خودروی خود خلاف جهت حرکت خودروها در بزرگراه نواب حرکت کرده و گریختند.

 

تعقیب و گریز پلیس با زورگیرها ادامه داشت و پس از شلیک چند تیر هوایی، خودروی تیبا سرعتش را کم کرده و یکی از زورگیرها خود را به پایین از خودرو پرتاب می‌کند که توسط مأموران بازداشت می‌شود، اما این پایان کار نبود و سه زورگیر دیگر به مسیر خود ادامه دادند تا اینکه دقایقی بعد یکی دیگر از زورگیرها نیز خود را به خارج از تیبا پرتاب می‌کند.

 

در این حین پلیس برای بازداشت زورگیر دوم دست به کار شد که این زورگیر با چاقو به سمت پلیس حمله‌ور شد و در نهایت مأموران پس از تیراندازی موفق به بازداشت زورگیر دوم می‌شوند.

 

در نهایت با انتقال دو زورگیر به شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، قاضی سهرابی - بازپرس امور جنایی تهران دستور بازداشت دو متهم را صادر کرده و آنها را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار می‌دهد، همچنین تلاش برای بازداشت متهمان فراری نیز ادامه‌‌ دارد.

تسنیم

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top