خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ الجمعة ١٠ المحرّم ١٤٤٠ Friday, September 21, 2018
 
کد خبر: 819828
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۰
قتل زن بیوه به خاطر یک مشت طلا
دو مرد افغان که با همدستی یکی از دوستانشان، زن جوانی را در جریان سرقت طلاهایش به قتل رسانده بودند با گرفتن رضایت اولیای دم از قصاص گریختند.
قتل1 قتل زن بیوه به خاطر یک مشت طلا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، 8 مرداد سال 91 گزارش قتل زنی تنها در جنوب تهران به پلیس گزارش شد. با حضور بازپرس کشیک قتل و آغاز تحقیقات مشخص شد این زن در آپارتمانش خفه شده است. کارآگاهان همچنین دریافتند مقتول مطلقه بوده و با چند مرد افغان ارتباط داشته است. با این سرنخ دو مرد افغان دراین باره شناسایی و دستگیر شدند و در بازجویی به قتل این زن با همدستی دوست دیگرشان اعتراف کردند.


براساس اعترافات متهمان در روز جنایت سه مرد افغان با نقشه‌ای از پیش تعیین شده و پس از خفه کردن زن جوان، طلاهایش را ربوده و متواری شده بودند.


با تکمیل تحقیقات و پس از بازسازی صحنه و صدور کیفرخواست، پرونده برای محاکمه به شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری-مستشار- ارسال شد.این درحالی بود که دو متهم دستگیرشده توانستند با دریافت رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یابند. آنها صبح دیروز تنها از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند و در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره مجازاتشان تصمیم‌گیری کنند. تحقیقات برای دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

ایران

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
زن بیوه  |  مشت  |  طلا  |  قتل  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top