خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ الخميس ٦ جمادى الثانية ١٤٣٩ Thursday, February 22, 2018
 
کد خبر: 822067
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۳
دستگیری ضارب مامور پلیس اصفهان
متهم که با مشاهده ماموران قصد فرار داشت با مقاومت یکی از ماموران مواجه شده و با خودرو، وی را به شدت مجروح می کند.
دستگیری1 دستگیری ضارب مامور پلیس اصفهان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه عیادت از مامور مجروح شده در حادثه درگیری با یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر گفت: روز گذشته یکی از واحدهای گشتی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به منظور دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر به مخفیگاه وی اعزام می شود.

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس شهر اصفهان توسط یک توزیع کننده مواد مخدر گفت: ضارب این مامور در عملیاتی چند ساعته شناسایی و دستگیر شد.

 

سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه عیادت از مامور مجروح شده در حادثه درگیری با یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر گفت: روز گذشته یکی از واحدهای گشتی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به منظور دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر به مخفیگاه وی اعزام می شود.


وی افزود: متهم که با مشاهده ماموران قصد فرار داشت با مقاومت یکی از ماموران مواجه شده و با خودرو، وی را به شدت مجروح می کند.

معصوم بیگی با بیان اینکه اقدام شجاعانه این مامور پلیس باعث دستگیری یکی از توزیع کنندگان مهم و اصلی هروئین شد، گفت: رزمندگان جبهه امنیت با تمام وجود برای ایجاد آرامش جامعه تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی اصفهان، حال عمومی این مامور پلیس را رضایت بخش عنوان کرد و از زحمات تیم پزشکی و پرستاری بیمارستان شهید آیت الله صدوقی و تلاش معاونت بهداد پلیس استان در درمان این مامور تقدیر و تشکر کرد.

سردار معصوم بیگی، وجود نیروهایی مومن، ولایی، شجاع، مخلص و فداکار را نعمتی بزرگ برای مجموعه انتظامی استان عنوان کرد و گفت: پلیس اصفهان به چنین نیروهایی افتخار می کند و تلاش آنان را در برقراری نظم و آرامش جامعه ارج می نهد.

فرمانده انتظامی استان، برخورد پلیس با قانون شکنان و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح محلات را سخت و کوبنده عنوان کرد و اظهار داشت: طرح امنیت محله محور از جمله طرح هایی است که با قوت و جدیت بیشتری دنبال خواهد شد و ماموران پلیس به افراد شرور ، توزیع کنندگان مواد مخدر و برهم زنندگان آرامش مردم اجازه عرض اندام نخواهند داد.

گفتنی است، سردار معصوم بیگی در دیدار و گفتگویی کوتاه با خانواده مامور مجروح، ضمن دلجویی از صبر و ایثار و از خودگذشتگی آنان در حمایت و پشتیبانی این مامور پلیس تقدیر کرد وبا بیان اینکه بخشی از موفقیت های پلیس نتیجه همراهی خانواده های ماموران پلیس است گفت: قطعاً بدون حمایت ، همراهی و پشتیبانی همسران و خانواده های گرامی نیروهای انتظامی این نیروها نمی توانند در انجام ماموریت های خود موفق شوند.

مهر

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
ضارب  |  مامور  |  دستگیری  |  پلیس  |  اصفهان  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top