خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ السبت ٨ جمادى الثانية ١٤٣٩ Saturday, February 24, 2018
 
کد خبر: 822820
نظرات: 18
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۴۴
در گفتگو با شرق؛
نماینده مجلس گاف آقازاده‌هایش را ماست‌مالی کرد/ گول خوردند، دعوایشان کردم!
«یک نفر کارمند شده و حجم اتفاق این است. کسی مدیرعامل ایران‌خودرو و معاون وزیر که نشده است»
محمدعلی وکیلی نماینده تهران نماینده مجلس گاف آقازاده‌هایش را ماست‌مالی کرد/ گول خوردند، دعوایشان کردم!
به این مطلب امتیاز دهید
36.4% 63.6% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ‌پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه فرزند ٢٦ ساله "محمدعلی وکیلی" نماینده اصلاح‌طلب مجلس، به‌عنوان مدیرعامل شرکت صنعتی کاوشگران آتیه صبا (وابسته به سازمان بازنشستگی کشوری و وزارت تعاون) منصوب شده و پسر بزرگ 29 ساله‌اش نیز به عضویت هیأت مدیره شرکت دوده صنعتی پارس درآمده است، وی در گفتگو با روزنامه «شرق» ضمن پذیرش اشتباه فرزندانش، به توجیهاتی غیرمنطقی متوسل شد و گفت: «اینها سِمَت نبوده، صرفا کارمندی بوده و به آن‌ها تشر زده‌ام و دعوایشان کرده‌ام. گاف بزرگی بود.»[!]

 

منتخبی از مصاحبه وکیلی با روزنامه شرق را در سطور زیرین بخوانید:

 

* پسرم یک‌سال‌ونیم است که در آن شرکت کارمند است. حضور ایشان در این شرکت قبل از انتخابات بوده و این شرکت هم صرفا یک شرکت کاغذی است که کار مطالعاتی می‌کند. ریالی هم بودجه ندارد. این سه نفر مسئولی داشتند. مسئولش رفته جای دیگری و چون پسرم آنجا مدرک تحصیلی‌اش بالاتر بوده، ایشان را سرپرست کردند.

 

* فرزندم دانشجوی دکترای علوم سیاسی است... اصلا شرکتی وجود ندارد. این شرکت کاغذی است و رسما کار خاصی هم نمی‌کرده، من ١٥ روز است که مطلع شده‌ام و به محض اطلاع به ایشان {پسرم} گفتم استعفا بدهد... من مخالف بودم و اطلاعی نداشتم. این بچه‌ها جایی رفته‌اند برای کار، کاش این امکان فراهم شود که همه جوانان سر کار بروند و در سطح کارمندی جزء {مانند پسرم} مشغول شوند؛ اما تأکید من این است که جذب و حکم ایشان مرتبط با من نبوده است. 

 

* از یک طرف می‌گویند وزیر ٣٦ ساله خوب است و جوان‌گرایی است. اینکه خوب است یک دهه‌شصتی را در یکی از تخصصی‌ترین وزارتخانه‌ها گذاشته‌‌اید و به‌به. از یک طرف می‌گویند یک دهه‌هفتادی را برای یک شرکت کاغذی سه‌نفره نباید گذاشت. کدام منطق درست است؟!

 

 * از پسرم سؤال کردم چطور رفتی؟ گفت یکی از همکلاسی‌هایش آنجا بوده و دعوت کرده که بیا در این کار مطالعاتی به ما کمک کن... او هم فکر نمی‌کرده که جایی که می‌رود این‌ها پیش بیاید. اگر فکر می‌کرده ماهی دو میلیون تومان این همه سروصدا دارد، حتما نمی‌رفت.

 

* کار حتما اشتباه بوده و دعوا شده‌ و حتما باید این‌ها تنبیه شوند. بالاخره حداقلش این بود که باید مشورتی می‌کردند. اما این حد هجمه رسانه‌ای علی‌الاصول باید برای آن‌هایی راه بیفتد که بدون نیاز به مقام کارمندیِ جزء ، پورشه‌ سوار می‌شوند. خب آن‌ها از کجا پول می‌آورند که پورشه سوار شوند؟ یا این حاشیه‌سازی‌ برای آن‌هایی راه بیفتد که هیأت مدیره و مجوز معامله می‌کنند. اینکه یک بچه برای ماهی دو میلیون تومان با این سطح هجمه مواجه شود، آیا درست است؟ این کارشان یک گاف بزرگ بود. اما شما به‌عنوان خبرنگار بفرمایید آیا این توطئه نیست؟ این سطح هجمه به نظرتان طبیعی است؟... بعید نیست پاپوش باشد... به وقتش فرزندان و مسئولان هیأت مدیره‌ پورشه‌سوار را افشا می‌کنم.

 

 

* شنیده‌ام یک پسر دیگرم عضو غیرموظف دوده‌صنعت است. تازه این را فهمیدم و کلی دعوایش کردم. اینکه شما از کجا این شرکت را گیر آورده‌‌اید و کی شما را گول زده؟ البته او عضو غیرموظف است و این یعنی کارش جدی نبوده و درآمدش هم حدود ٥٠٠ هزارتومان در ماه است.

 

 

* شاید دلیل بروز این مسائل به این خاطر است که ما مدتی است به‌طور فشرده درگیر کارهای عجیب‌وغریب شده‌ایم و طبیعی است که باید حواسمان را جمع می‌کردیم. من ده‌ها مقاله درباره آسیب شعاع قدرت نوشته‌ام. حالا متوجه شدم در نتیجه مشغله گاهی باندهایی از اسم افراد استفاده می‌کنند بی‌آنکه فرد خبر داشته باشد. این دلیل نمی‌شود طرف وارد قصه مافیایی و باندی دیگران شده و باید بیشتر مراقبت می‌کردم.

 

 

* نمی‌پذیرم که فرزندانم وارد حوزه مسائل باندی و مافیایی شده باشند. این‌ها چندان وارد آن شبکه نشدند و به‌محض اینکه متوجه مسیر خطا شدم، آن‌ها را دعوا کردم و تنبیه شدند... یک نفر کارمند شده و حجم اتفاق این است. کسی مدیرعامل ایران‌خودرو و معاون وزیر که نشده است. یک بچه‌ای بدون اطلاع پدرش کارمند شده و عضو غیرموظف یک شرکت؛ کارمند جایی که قابل اهمیت نیست. هدف این بوده که بخواهند فضای فکری را علیه یک جریان سیاسی بسیج کنند.

 

18 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

بخورید و بیاشامید ولی خودتون و خفه نکنید

پاسخ

۰

۰

کیلویی رای دادن یعنی این نتیجه اش هست!

پاسخ

۰

۰

این نماینده‌ها اگه ... نبودند دولت‌ها ... نمیشدند.

پاسخ

۴

۱

کجای کارید... :)))))

پاسخ

۶

۰

تو رو بخدا ببینید کیا ...

پاسخ

۷

۰

این خودش چند سالشه که فرزند 29 ساله داره؟

پاسخ

۶

۰

سلام.رسانه‌های ما یا بیکارند یا سوراخ دعا را گم کرده اندیا می‌ترسند ویا تحت تسلط مافیای سیاست وثروت کار می‌کنند!منابع اصلی فسادهای کشور ورانت خواری گسترده وفساد درادارات ،دادگاهها، قاچاق گالا از مبادی قانونی ،قاچاق مواد مخدر به صورت داخلی وترانزیت به اروپا؛راخواجه حافظ شیرازی هم می‌شناسد . ولی متاسفانه رسانه‌ها به جای پرداختن به مشکلات اصلی کشور وتنویر افکار ،درگیر تخریب‌های سیاسی اصول گران واصلاخ طلبان شده اند.گویی فقط افراد وابسته به این دوجناح معلون الحال وامتحان پس داده وخانواده ونزدیکانشان ،درایران زندگی می‌کنند.والله خیلی از این افراد درمناصب عالی کشوری تا محلی بدترین ضربات را یک یقه سفید دیپلماتی وریش آنکادر کرده و... به نظام وانقلاب مردمی وملت شهیدپرور ایران وارد کرده اند. رسانه‌ها هم ملت ومشکلات کشور را رها کرده وبه دعواهای سیاسی وامورات روزمره سیاسیون چسبیده اند.انان منتظرند که فلان آقازاده سوار چی شده یا چه لباسی پوشیده یا درکدام کشور تحصیل میکندیا کجا شرکت دارد وانبارش کجاست ومجوز وارداتش چه جوریه وهزاران حرف وحدیث خاله زنکی دیگر... همه اینها نتیجه عقب ماندگی اخلاقی وفرهنگی اجتماعی وسیاسی در کشورماست. ما دچار روزمرگی وشعارزدگی ونیز ارتجاع شده ایم. حداقل مثل مسلمانان مالزی هم متدین واقعی وهم فردی میهن دوست واقعی با عمل درست به احکام دین وانجام صحیح وظایف شغلی باشیم.آن زمان شاهدرفع واستحاله همه معضلات ونابسامانیها خواهیم بود .اندکی تفکر سازنده لازم است پس تفکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر..

پاسخ

۰

۰

لیست ... بهتر از این نمیشه

پاسخ

۷

۰

تاسف کمه برای این رفتار

پاسخ

۱۱

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top