خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ الجمعة ٧ جمادى الثانية ١٤٣٩ Friday, February 23, 2018
 
کد خبر: 823545
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۶/۲ - ۰۰:۲۵
گنجی:
نام قالیباف برای همیشه تاریخ در ذهن پایتخت‌نشینان خواهد ماند
عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال شخصی اش نوشت: دوره 12 ساله شهرداری قالیباف تمام شد.در یک تحلیل منصفانه شاید در دو دهه اخیر پرتلاش ترین مدیر کشور بود و در شبانه روز19 ساعت کار کرد.
قالیباف نام قالیباف برای همیشه تاریخ در ذهن پایتخت‌نشینان خواهد ماند
به این مطلب امتیاز دهید
87.5% 12.5% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال شخصی اش نوشت: دوره 12 ساله شهرداری قالیباف تمام شد.در یک تحلیل منصفانه شاید در دو دهه اخیر پرتلاش ترین مدیر کشور بود و در شبانه، روز19 ساعت کار کرد. اکثر نمادهای توسعه ای تهران در زمان او خودنمایی کرد.اما مهمترین کار او نزدیک کردن جنوب و شمال شهر به هم در ارائه خدمات بود.هنر او توسعه تهران بدون کمک دولتها در12 سال گذشته بود.
 

 

در چهار ماه گذشته اصلاح طلبان حاضر نشدند حتی یک نقطه مثبت از کارنامه وی را اعتراف کنند.اما هزاران عبارت مبهم مانند شهرسوخته را به کار بردند ولی مصداق عینی از آنان بجز بدهی شهرداری ندیدیم.این بدهی را نیز خود وی در قالب عدد و ارقام اعلام کرد.
 

 

بدون تردید نام این مرد برای همیشه تاریخ در ذهن پایتخت نشینان خواهد ماند.شخصا زمانی افتخارم افزون شد که فلان شخص اروپایی گفت: تهران را آبادتر از مادرید پایتخت اسپانیا دیدم و جک استرو انگلیسی گفت تهران را پایتخت یک کشور تحریم شده ندیدم.قالیباف در کنار قرارگاه خاتم از معدود مدیرانی بود که در زمان تحریم صورت نظام را با سیلی سرخ نگه داشتد و تسلیم تحریم نشدند.
 

 

امروز که شورای جدید مستقر شد حلقه تخریب کلی گویانه اصلاح طلبان را بی بی سی تکمیل کرد و با دو گزارش پی در پی تخریبی از قالیباف و یک گزارش ارزشی از نجفی ( دوست و وزیر شهید باهنر) به تجلیل از وی پرداخت.امید است تهران در همین تراز میدان کار و تلاش بماند.

 

مشرق

202

5 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

بیشتر بودجه مملکت به کام پایتخت نشینهاست

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top